Skocz do zawartości

Audio Show 2013 - Warszawa - 9-10 listopada


RMS pl

Rekomendowane odpowiedzi

A robił ktoś oprócz tego dziwnego faceta w niedzielę? / Potrzebuję wiedzieć co za utwór leciał w AM wczoraj. Jakiś męski wokal, skąpa aranżacja, w tekście lub refrenie była wariacja słowa fuck, wokal chyba lekko zachrypnięty.

 

@blueme, myślę, że jakbym usłyszał cenę to bym mnie skutecznie pozostawiła przy M1. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Music freak - musisz powiedzieć coś więcej - ale to raczej bardziej pytanie do Emila, bo to on w dużej mierze wczoraj dj'ował :)

 

Obstawiam że był to Beck - ale nie jestem do końca pewien.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kris - do ekranu dotykowego w 100 czy 50 szybko się przyzwyczajasz i dajesz sobie radę. Nie ma strachu. A dziwi mnie Twoja opinia co do HP 100. Za dużo basu ? Tam jest go w sam raz.. Może to wpływ Etymotic.

 

Był na AS 2013 Hifiman z HM 901 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie, bardzo mnie zdziwily kompaktowe gabaryty AK; ekran mnie deko wkurzal bo tak jak mowie przewijam piosenki a tu boom uruchamiam ja zamiast przewijac, ale pewno mozna sie tego nauczyc.

Co do HP100 - odpalam je z moim imodem jest miod, technicznie, z balansem, monitorowo, ale za chwile sie orientuje ze mam przeciec obciete pasmo 60-250 Hz o 2 db (bo musze tak miec na moich customach), wiec wylaczam EQ no I w efekcie dostaje zmule basowa. Moze to wplyw Ety, nie wiem. Ale HM5 mi sie bardziej podobaly w tym sensei ze na EQ flat nie bylo mula. Ultrasone 750 byly fajnawe.

 

Wogole zauwazam ze mi zdecydowanie poprawie sie odbior sluchawek jak mam do czynienia z jasniejszymi sluchawkami bo jak mam deko ciemnawe to mi sie mocno przekaz kaszani tj nie slysze tylu detali ktore chcualbym uslyszec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzymy na foty AK a potem bierzemy je do łapy to zaskoczenie jest. Setka jest naprawdę mała. Nie wiem czemu tak zrobili. Czyżby chodziło o maksimum mobilności ? Ale większość telefonów jest teraz większa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Był na AS 2013 Hifiman z HM 901 ?

Jeszcze nie było. Pytałem sprzedawców z rms i mówili, że już niedługo będzie. Nie podawali jednak ceny

 

Cena będzie taka, że będzie to bezpośredni konkurent na rynku z AK120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych słuchawkami Lime Ears niedługo pojawią się recenzje. Dla nie zainteresowanych również się pojawią, tylko co drugie słowo będzie wycięte.

Czekam z niecierpliwością ;). Chwilę miałem je w uszach (lub bardziej przy, bo nie były dokładnie w kanale) i było to pod koniec dnia. Z chęcią bym poczytał ich porównanie do etów, itp. Sam zastanawiam się wstępnie nad kilkoma opcjami. Flagowce lime ears to jedna opcja, druga to zrecablowanie hf3 i customowe tipsy do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla zainteresowanych słuchawkami Lime Ears niedługo pojawią się recenzje. Dla nie zainteresowanych również się pojawią, tylko co drugie słowo będzie wycięte.

Czekam z niecierpliwością ;). Chwilę miałem je w uszach (lub bardziej przy, bo nie były dokładnie w kanale) i było to pod koniec dnia. Z chęcią bym poczytał ich porównanie do etów, itp. Sam zastanawiam się wstępnie nad kilkoma opcjami. Flagowce lime ears to jedna opcja, druga to zrecablowanie hf3 i customowe tipsy do nich.

 

Zamiast inwestować w hf polecałbym Ci zakup ER4.

 

Jak dla mnie LE3 mają coś wspólnego z ER4, równe, zbalansowane, dość jasne granie. Sam będę brał demo do testów żeby się w niej dłużej wsłuchać.

Edytowane przez Krismarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którymi konkretnie głośnikami Pylon Audio tak się wszyscy zachwycają? I pod jaki sprzęt były podłączone? :)

Żeby nie było, że te Topazy to jakiś hiend, po prostu rzetelne granie w dobrej cenie, a nie przy wypuszczaniu akcja typu "no to dodajemy jedno zero do ceny".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Którymi konkretnie głośnikami Pylon Audio tak się wszyscy zachwycają? I pod jaki sprzęt były podłączone? :)

Żeby nie było, że te Topazy to jakiś hiend, po prostu rzetelne granie w dobrej cenie, a nie przy wypuszczaniu akcja typu "no to dodajemy jedno zero do ceny".

 

Albo " Wstawimy subwoofer za stad reklamowy to się ludożerka nie jarnie..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Którymi konkretnie głośnikami Pylon Audio tak się wszyscy zachwycają? I pod jaki sprzęt były podłączone? :)

Żeby nie było, że te Topazy to jakiś hiend, po prostu rzetelne granie w dobrej cenie, a nie przy wypuszczaniu akcja typu "no to dodajemy jedno zero do ceny".

 

Szwagiero, mógłbyś coś napisać więcej jak one grają? Interesują mnie kolumny Pylon Audio w kontekście mojego przyszłego zakupu audio stacjonarnego. Czy one grają równą? Słychać detale? Bas ma kopa? Są analityczne? Ciepłe? Chłodne? Mulaste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krismarzyk nie podejmuję się czegoś takiego po odsluchu na AudioShow, to jest polski producent i po prostu je zamów do przetestowania u siebie. Zwróć jeszcze uwagę na produkty Indiana Line, zdaje się, że również tanie i też dobrze grające w swojej cenie. Ja do dźwięku jednych i drugich nie miałem się powodu przyczepić, było wszystko na miejscu wraz ze zbalansowanym pasmem i dobrą przestrzenią (ale nie wybitną), ale tak jak mówię sluchalem na AudioShow jedynie, bo zabawy z kolumnami zakończyłem chwilowo w momencie urodzenia się mojej córki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności