Jump to content

Audio Show 2013 - Warszawa - 9-10 listopada

RMS pl

Recommended Posts

Trzy tygodnie pozostały do największej w Polsce wystawy audio:

AUDIO SHOW 2013

http://www.audioshow.com.pl/

W tym roku będzie jeszcze większa i na jej potrzeby przygotowano kolejne piętro w hotelu, którego wcześniej nie używano. 20 pokoi więcej w porównaniu z zeszłym rokiem.

Jako jeden z wystawców zapraszamy wszystkich do naszych 3 pokoi: 308, 315, 322. Konkretną rozpiskę podamy niebawem.

Kto się wybiera? Niestety na stronie wystawy brak w dniu dzisiejszym aktualności o wystawcach.

Myślę, że Ja może wpadnę. Będziecie mieli ze sobą HM-801?

Niestety nie będziemy mieli. Z HiFiMAN'a główną gwiazdą u nas będzie zestaw HE500 + EF5.

Na 901 nie ma szans?

Myślę, że Ja może wpadnę. Będziecie mieli ze sobą HM-801?

Niestety nie będziemy mieli. Z HiFiMAN'a główną gwiazdą u nas będzie zestaw HE500 + EF5.

Na 901 nie ma szans?

Chyba nie ma co na 901 liczyć, jak to było już powiedziane wcześniej... Jakby było, to się pojawię, bo he-500 mam.

Edited by GryfPomorski

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Superata
      Dzień pierwszy - branża i prasa dlatego ruch niewielki jeszcze. 

Stoisko Astella  

Samo stoisko klasyczne - podobne jak co roku...i jak co roku dopracowane. 
      Co pokazali....hmm no trochę tego jest nie o wszystkim napiszę , ale pokażę  

Produkty Astell

Produkty Astell kolejne  

Pierwsze słowa jakie cisną mi się na usta ...jaki to kloc  - wiadomo który  

• By Compton
      Moim subiektywnym uchem.
      1. Kennertony
      Ogólnie ergonomii brak, ale ten dźwięk? Cud miód malina
      Krystalicznie czyste ale masywne brzmienie
      Odin

Kennerton Vali

2. MrSpeakers Electrostat
      Dla mnie kompletne, mega przestrzenne granie. Dźwięk o dużej skali, od dołu do góry.

3. Final D8000
      Miałem do nich dwa podejścia. Za pierwszym razem odsłuchiwane z combo T+A mnie nie urzekły.
      Za drugim razem podłączone do iFi ICan PRO i Myteka Brooklyn jako DAC, zarały zjawiskowo.

4. Hifiman Susvara
      Słuchane z 3 torów.
      Bardzo dobre granie, zbliżone do HE1000, ale ta cena...

5. Focale
      Utopia - iFi w trybie tranzystorowym pokazał klasę tych słuchawek, ale brakuje przestrzeni z Hifimanów czy barwy z Flow czy Kennertonów.

Clear - są wg mnie lepsze od Elearów, jaśniejsze, równiejsze o większym napowietrzeniu sceny.

6. MrSpeakersy
      Ether Flow C
      Dla mnie bardzo dobre, nie wiem czy nie lepsze od Flow otwartych

Ether Flow vs Ether v1
      Jedynki sa jaśniejsze i trochę chudsze na basie, ale to ta sama szkola grania. Łatwa myślę do skorygowania odpowiednim torem.

Aeony:
      Słuchałem wszystkich par na przemian. Ciężko odnotować jakieś znaczące różnce. Aeony od Etherów są mniej tłuste, grają mniejszą skalą dźwięku. W zależności od wkładki przed przetwornikiem mogą być jaśniejsze lub ciemniejsze od Flow.

7. Pioneer SE Mater-1
      Podłączone symetrycznie do firmowego combo dały dźwięk jzwięk jasny, zwiewny lekki ale wysokiej jakości.

8. Acoustic Research AR-H1
      Grają raczej twardymi dzwiękami, są wystarczająco detaliczne, mała scena, barwowo naturalne, to tak przynajmniej na tle Edition-X. Bardzo dobre wykonanie.

• By lsd
      Domyślam się, że znajdzie się więcej ludu który podobnie jak ja, już dziś wie, że sobota (nie licząc piątku) to będzie za mało czasu by ogarnąć wszystko co należy posłuchać lub choć obchłonąć wzrokiem. Dla tych nieszczęśników nie pozostanie nic więcej, jak tylko podjąć kolejną próbę na wypełnienie swego planu w niedzielę. W tak zwanym międzyczasie, nawinie się jeszcze sobotni wieczór i okazja by choć symbolicznie pobudzić trzeci ze zmysłów i zatopić go złocistym trunkiem. Ktoś, coś?
    • By Adamesq
      Hej MP3store,

Czy w zwiazku z nadchodzacym Audio and Video show w 2017 roku macie w planach wystawic swoje stanowisko tak jak mialo to miejsce w ubieglym roku?

Pozdrawiam!
    • By RMS pl
      Ciekaw jestem jakie są wasze spostrzeżenia po wystawie AudioShow? Co Wam się podobało a co było słabe? Jakieś nowe odkrycia?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy