Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki około 200 zł do Xonar'a DGX


TrueFaith

Rekomendowane odpowiedzi

@Ref. Przy okazji zastanowiłem się czego chcę, chcę aby gitary (basowe) czy bebny miały kopa, fajnie aby bas schodził dość nisko, dobrze gdyby był trochę mięsisty i nawet rozlazły (ale oczywiście w granicach rozsądku). Na wokalu jakoś chyba specjalnie mi nie zależy, bardziej separacja instrumentów no i oczywiście z jakimś electro czy hardstyle musi to mieć walnięcie, nie żeby coś ledwo pukało jak to słyszałem na HD201.

Edytowane przez TrueFaith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bas modzie dochodzi basu (po 1 dziurce jest go więcej, niż w CAL!, po 3 skaczą), bo zejście bardzo niskie już jest na początku. Stopa, to chyba mid-bas, a nie zejście. Ja mam obie pary, słucham h-h/rapu, alternatywnej, alternatywnego polskiego rocka, trochę jazzu i wolę Shure. :)http://pochlaniaczczasu.blogspot.com/2013/10/shure-srh240-recenzja-troche-spozniona.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shurki mi niedawno kupili, a już sobie upatrzyłem. Póki co śledzę komis i widziałem K518 od perula oraz jakieś xb500 ale to już na allegro. Są też maxelle za 6 dyszek. Czekam na jakieś shurki.

 

W między czasie mógłbym się o coś popytać, jak brzmią te xb500 ? Słyszałem że mocny bas ale rozlazły. W K518 jest bardziej punktowy i przypadło mi to do gustu jednak już nie pamiętam jak brzmiały. Myślę że wokal byłby lekko porządany ale na pewno nie na pierwszym miejscu. Przede wszystkim separacja - instrumentów, wokalu. Na Fatash1ty wszystko się zlewa w całość. Dobrze aby bas pojawiał się tam gdzie ma się pojawić. Biorą pod uwagę K518 na pewno będą modowane przez perula. Ciężko mi wybrać te słuchawki , niby mam świadomość że 10 dni na zwrot przez allegro ale wolałbym kupić od razu coś fajnego.

Edytowane przez TrueFaith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K518 na pewno nie są punktowe. Tam bas jest mięsisty. Punktowy bas, to przeważnie w jasnych słuchawkach.

 

K518 mają wycofaną średnicę, Sony też.

 

Ogólnie, to jak dla mnie; XB500<K518=HD419<CAL!<D1100 po modach=SRH240.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności