Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Sony MDR-EX50 vs Kruger&Matz KM0108


maver66

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Od pewnego czasu przymierzam się do kupna słuchawek dokanalowych do Ipoda 4. Generalnie słucham muzyki house , electro => jak kazdy upraszcza inaczej techniawy.

Myslalem nad owymi sluchawkami generalnie do 80-100 zł. Które z nich byłby lepszym wyborem. K&M ogromny + za wyglad. Natomiast no wiadomo nie bd służyc mi do patrzenia.

Czekam na wasze opinie ew inne propozycje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wczoraj pojawily sie w moim zyciu te K&M bo nic innego nie szlo kupic na moim zadupiu;)

rzeczywiscie wygladaja bardzo ladnie sa tez solidnie wykonane i bardzo starannie wykonczone

nie wiem jak ocenic dzwiek bo to pierwsze doki z jakimi mam stycznosc z tego przedzialu cenowego

moja nawet niezla scene i przyzwoita separacje, nawet nie maja zbytnio wycofanej srednicy, nienajgorszy bass z tym ze pojawia sie tylko tam gdzie powinien a ja wlasnie mialem duza ochote na taki bardziej rozbestwiony i zdecydowanie wycofane srednie wiec jak sie nic nie zmieni po wygrzaniu to trafia po weekendzie do komisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności