Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki wzmacniacz do iModa i CAL! / Braiwavz HM5


zOrg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jaki wzmacniacz dobrze zgrywałby się z iMod-em (Classic 5G), CAL!-ami i Brainwavz HM5.

Słucham muzyki: rock, instrumentalnej i unplugged.

Zależy mi na przejrzystości i szczegółowości.

 

Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako pierwszy krok ok. 300 PLN.

w drugim kroku za "jakiś czas" 500-600 PLN.

Tylko tak sobie myślę, że suma kosztów to bedzie poziom iBasso DX50/ FiiO X3 i pytanie czy krok drugim miałby sens...

Nie wiem ja to wyglądałoby jeśli chodzi o jakość audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania, gdyż prawdopodobnie zmienię X3 na iModa lub coś jeszcze innego w niedalekiej przyszłości. Podobne preferencje muzyczne i budżet... SMSL? E07K? Czy jest coś jeszcze ciekawego na ryku w tym przedziale cenowym (do 300zł)? Warto dopłacić do np. E12?

Miło by było, żeby amp z iModem tworzył zgrabną kanapkę, a więc nieprzesadnie grubą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dylemat i póki co to znalazłem kilka opcji w ciekniej obudowie:
- SMSL sAp-4s
- FiiO E07k
- iBasso D-Zero
- iBasso T5
- Leckerton UHA-4

Z tego grona najgrubsze jest FiiO. Osobiście na "entry level" będę pewnie celował w SMSLa. Poza tym, sAp-4s na eBay są w 3 kolorach :)
EDIT:
Do 300 zł to wyklucz Leckertona :P

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dylemat i póki co to znalazłem kilka opcji w ciekniej obudowie:

- SMSL sAp-4s

- FiiO E07k

- iBasso D-Zero

- iBasso T5

- Leckerton UHA-4

 

Z tego grona najgrubsze jest FiiO. Osobiście na "entry level" będę pewnie celował w SMSLa. Poza tym, sAp-4s na eBay są w 3 kolorach :)

EDIT:

Do 300 zł to wyklucz Leckertona :P

 

Mam prawie taki sam dylemat, dopisałem do niego jeszcze u-skina, ale to w sumie jest sap z dacem, no i na Leckertona nawet nie zwracałem uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - a co mi po pokrętle jeśli (poza zimnymi dniami, gdzie noszę bluzę lub kurtkę) nie wcisnę takiej kanapki w spodnie bez kuriozalnie odstającej kieszeni :P

Wiecie co? Może my głupio myślimy wszyscy? Najlepiej jest dołożyć i kupić Kałacha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można kupić SMSLa albo iBasso?

tego pierwszego możesz za 50$ z free ship kupić tutaj (tylko pewnie długo czeka się na dostawę):

http://www.aliexpress.com/store/product/2013-new-version-SMSL-sAp-4s-portable-power-headphone-amplifier-black/107087_756357097.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat przycichł, a dalej brak podpowiedzi od doświadczonych użytkowników, w którą stronę iść...

Czy iBasso D-Zero będzie dużym skokiem jakościowym względem takiego Smsl'a?

Mam nadzieje że znajdą się życzliwi, którzy mieli kontakt z iBasso i powiedzą coś więcej na jego temat. Zwłaszcza że ruszyła jednodniowa promocja na mp4nation i można go dostać za niespełna 90$... ooo, tutaj: http://www.mp4nation.net/ibasso-d-zero-high-performance-dac-headphone-amplifier :)

 

edit:

Znalazłem jeszcze takie porównanie, ale to sprzed dobrych 2 lat, na headfonii: http://www.headfonia.com/fiio-e7-meet-your-rival-the-ibasso-d-zero/

Czy ktoś mógłby porównać D-Zero do nowszej wersji Fiio, E07K?

Edytowane przez surround
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności