Skocz do zawartości
  • 2

Dlaczego Polska to nie USA, a Beats to kiepskie słuchawki ...


nismovsky

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Lordzie, ja Ty już coś napiszesz to... klękajcie narody.

 

:)

 

BTW: ja się tylko boje tego, żeby nasi Reprezentanci (piłkarze, siatkarze, koszykarze) nie zaczęli obnosić się z Beatsami na uszach - bo w sumie to ich biało-czerwona wersja (niestety) dośc dobrze komponuje się z naszymi barwami narodowymi :blink:

 

 

Wyobrażacie sobie takiego Lewandowskiego, który w reklamie mówi: "przesłuchałem pięć modeli Beatsów w dziewięć minut"?

 

 

Fuuuuuj....

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To chyba nie widziałeś jak reprezentacja wychodzi z autobusu na mecz:(

 

 

No nie mów... Serio?

 

Cholercia, to powinno być tak: nasi powinni chodzić w Unitrach, Niemcy w Senkach albo Beyerach, Amerykanie... sami wiecie w czym ;)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ThanX Thomm !!!!

 

 

Amerykanie - w HiFimanach ;)

302720-crusader.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Chwali się, że kupuje Beats.. ja mówię, ze to szajs i szkoda kasy.. cóż kilka wymiana zdań a na końcu moje pytanie:

"Czytałeś, chociaż trochę o tych słuchawkach?"

A Ty słyszałeś jakieś Beatsy czy tylko czytałeś o nich?

Bo teraz pojawiły się dwa front - jeden, który lansuje się słuchawkami, bo przecież celebryci... i drugi, który nie słyszał, ale czytał, co daje prawo do wyśmiewania i krytykowania.

 

 

 

Fakt nie słuchałem. Ale jak wspomniałem, wcześniej to dużo czytam przed zakupem nawet z pozoru błahej rzeczy: np biurko/ drukarka.

 

Ale nie bój się :). Jak tylko dojdzie do zakupu przez "znajomy, znajomego" nie omieszkam się poprowadzić "ślepy" test :D. Przy okazji, ja też skorzystam :).

 

 

 

To chyba nie widziałeś jak reprezentacja wychodzi z autobusu na mecz:(

 

 

No nie mów... Serio?

 

Cholercia, to powinno być tak: nasi powinni chodzić w Unitrach, Niemcy w Senkach albo Beyerach, Amerykanie... sami wiecie w czym ;)

 

 

 

No niestety nawet na Polskim "podwórku" są gwiazdeczki takie. Nie pamiętam, czy to było w Polskiej lidze, czy w innej. Zauważyłem, dość ciekawą scenkę ( a może po prostu przypadek?? ). Otóż piłkarz, wychodząc z autokaru, trzymał telefon w ręce a kabelek sobie "wisiał" nie podłączony do źródła :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, ok, ale to jest taka nachalna i prymitywna reklama, że chyba tylko troglodyta nie zorientowałby się w czym rzecz ...

Mamy tak tępą młodzież ? Nie wierzę, bo znam mnóstwo młodych, błyskotliwych, inteligentnych i ciekawych ludzi.

 

Hmmm ... po zastanowieniu. Nikt z nich nie korzysta z beatsów ...

 

Bo to jest też kwestia jakich młodych ludzi się zna. Miałem kiedyś taką sytuację znajoma szukała słuchawek nausznych portable (kwota między 100 - 200 zł, które miały nieźle wyglądać), podrzuciłem jej kilka modeli, którymi może się zainteresować, a jako że większość z nich nie było problemu odsłuchać w marketach zaznaczyłem, że powinna sama się wybrać i sprawdzić, które jej będą pasować - zamówiła w ciemno Skullcandy, bo są modne i kolorowe...

 

Część osób p-o prostu nie chce dobrych słuchawek, chcą modne. Tak też sprawa wygląda z Beatsami - już pomijając kwestię tego jak grają, bo najdłużej miałem je na uszach jakieś 10 - 15 minut (Solo2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiecie jest tu kilka rzeczy.

Facet idzie na zakupy domowe olej =kujawski, mydło=dove,etc jak się nie zna kupuje co pamięta z reklam.

 

Besasty są drogie co dla wielu = dobre, nie mają oni słuchu smaku wiec czy kupą basty czy bayerdynamiki nie robi to różnicy w dźwięku. Ale te drugie nie są rozpoznawalne nie są składane i jednak gorzej idą z telefonu. Wbudowany amp to spora zaleta popatrzcie na siebie ile osób ma ampy do swoich słuchawek:) po co on? po to by w drodze fanie masowało uszy i było czym się pochwalić.

 

Ale tylko popatrzcie ile ludzi chce wyglądać na bogato? ten jeden element UBIORU wiadomo że nie za dobry ogólnie z zawyżoną ceną jak się trafi okazja to pojawia się zagwozdka brać???

 

Co do jakości wykonania powiem że są na poziomie, serio. Skóra ciut lepiej niż hm5. Są składane nić nie trzeszczy i tu się kończy lista zalet.

Bo SQ aż boli.

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

To chyba nie widziałeś jak reprezentacja wychodzi z autobusu na mecz:(

 

 

No nie mów... Serio?

 

Cholercia, to powinno być tak: nasi powinni chodzić w Unitrach, Niemcy w Senkach albo Beyerach, Amerykanie... sami wiecie w czym ;)

 

No pamiętam jak dziś pokazywali ich na Euro jak wysiadają z autobusu i tak mniej więcej co trzeci.

 

Lordzie HiFiMany to niestety Chińczyki i to jeszcze długo, no ale fajnie wyglądaliby w Audeze :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kilka miesięcy temu, jakoś tak przed wakacjami jechałem sobie do pracy. No i w pociągu którym jechałem siedział sobie chłopak w białych beatsach na uszach podpiętych pod jakiegoś ajfona. Oczywiście co jakiś czas toczył wzrokiem po przedziale czy wszyscy widzą tego jego ajfona i te beatsy. A ja tak sobie siedzę spokojnie z MOE na uszach, z Note w kieszeni koszuli. Taki mały żuczek. I w pewnym momencie zrobiło mi się nieswojo, bo przyszło mi do głowy, że może ktoś inny, normalny jadący tym pociągiem pomyśli sobie, że lansuję się tak jak tamten chłopak (jakby było czym...). A ja tylko chciałem sobie spokojnie posłuchac muzyki przed pracą jak to zazwyczaj robię.

 

Czasami aż strach ze sobą brać outdoor lepszy sprzęt żeby nie narazić się na kpiny, że kupuje się go stricte dla lansu. Bo niby olewa się reakcje otoczenia, ale juz kiedyś doświadczyłem tego, że pół przedziału nagle na mnie zaczęło się gapić, bo facet wyciągnął z kieszeni duży telefon, zaczął po nim machać jakimś rysikiem i na dodatek miał na głowie jakieś dziwne słuchawki (MOE są piękne, mają kapitalny design połaczony z równie dobrą jakością dźwięku, ale nie czarujmy się - dość skutecznie rzucają się w oczy).

 

Strach się bać...

 

Co to są te MOE? Btw akurat iPhone ma bardzo dobrą jakość dźwięku w porównaniu z większością telefonów z androidem. Zniosę nachalną reklamę apple, sprzęt jest drogi, ale naprawdę ciężko znaleźć coś lepszego w ogóle (jeżeli nie bierzemy pod uwagę ceny)

 

Beatsów to niestety nie da się bronić, bo da się kupić pełno znacznie lepszych słuchawek w 1/3 ceny beatsów. I taka reklama jest totalnie nachalna i wku***wiająca ludzi, którzy wiedzą ile są warte te słuchawki.

 

Co do beatsów to mówie znajomemu, że jak zdam egzaminy wszystkie to kupuje wzmacniacz słuchawkowy, a on na to, że do tego beatsy żebym sobie kupił...

Edytowane przez Scypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Kilka miesięcy temu, jakoś tak przed wakacjami jechałem sobie do pracy. No i w pociągu którym jechałem siedział sobie chłopak w białych beatsach na uszach podpiętych pod jakiegoś ajfona. Oczywiście co jakiś czas toczył wzrokiem po przedziale czy wszyscy widzą tego jego ajfona i te beatsy. A ja tak sobie siedzę spokojnie z MOE na uszach, z Note w kieszeni koszuli. Taki mały żuczek. I w pewnym momencie zrobiło mi się nieswojo, bo przyszło mi do głowy, że może ktoś inny, normalny jadący tym pociągiem pomyśli sobie, że lansuję się tak jak tamten chłopak (jakby było czym...). A ja tylko chciałem sobie spokojnie posłuchac muzyki przed pracą jak to zazwyczaj robię.

 

Czasami maż strach ze sobą brać outdoor lepszy sprzęt żeby nie narazić się na kpiny, że kupuje się go stricte dla lansu. Bo niby olewa się reakcje otoczenia, ale juz kiedyś doświadczyłem tego, że pół przedziału nagle na mnie zaczęło się gapić, bo facet wyciągnął z kieszeni duży telefon, zaczął po nim machać jakimś rysikiem i na dodatek miał na głowie jakieś dziwne słuchawki (MOE są piękne, mają kapitalny design połaczony z równie dobrą jakością dźwięku, ale nie czarujmy się - dość skutecznie rzucają się w oczy).

 

Strach się bać...

 

Co to są te MOE? Btw akurat iPhone ma bardzo dobrą jakość dźwięku w porównaniu z większością telefonów z androidem. Zniosę nachalną reklamę apple, sprzęt jest drogi, ale naprawdę ciężko znaleźć coś lepszego w ogóle (jeżeli nie bierzemy pod uwagę ceny)

Sennheiser Momentum On Ear

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej.

 

Mam syna lat 14. Jeszcze niedawno dla takiego nastolatka liczyło się to jak wyglądają słuchawki (tak jak ktoś pisał wcześniej, element ubioru). Parę tygodni temu zapragnął słuchawek od doktorka. Wziąłęm go na odsłuch do marketu elektronicznego. Wybrałem kilka par słuchawek do porównania w tym od doktorka. Strasznie się zdziwił, że słuchawki za 180pln grają lepiej od słuchawek za 1100pln. Narazie zrezygnował z lansu.

Niestety dla wielu nastolatków nie liczy się jakość muzyki i stwierdzam ze smutkiem że nie jest to ich wina tylko marketingowców, którzy zrobili im papkę z mózgu. Kiedyś włączałem VIVA czy MTv i leciała tam muzyka. Teraz lecą tam cycki dupy i przekleństwa, takie czasy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Można pogodzić te rzeczy - yamaha pro 400 wygląda po prostuślicznie i gra zacnie. AKG wypuściło kilka igreków, które fajnie wyglądają.

ATH M50x też nie są brzydkie. Dla mnie naprawdę ładne, ale niestety cholernie duże/niepraktyczne są AKG K551/545. No i momentumy - wyglądają obłędnie.

Także nawet argument dizajnu pada, bo sprzęt o jakości pro też bywa ładny, a beatsy się opatrzyły już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiadomo że gusta są różne, jak dla mnie Momentumy są dosyć ładne ale szału nie ma, byłoby lepiej gdyby nie jajkowate muszle ;) Najładniejsze portable to moim zdaniem Soniaki MDR-1A

No są piękne. I solidnie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zupełnie przypadkowo natknąłem się na poniższy artykuł :)

 

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/23407/sluchawki-beats-maja-obciazniki-aby-wygladaly-na-drozsze

 

W sumie nic już nie jest w stanie mnie zdziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zupełnie przypadkowo natknąłem się na poniższy artykuł :)

 

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/23407/sluchawki-beats-maja-obciazniki-aby-wygladaly-na-drozsze

 

W sumie nic już nie jest w stanie mnie zdziwić.

 

Bo im zależało na DOCIĄŻONYM dźwięku :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

BTW, kilka dni temu jadąc do pracy spotkałem w pociągu chłopaka w czerwonych Beats'ach. On w tych Beats'ach, ja w MOE. W w pewnej chwili tak spojrzał na mnie z pogardą...

 

Widocznie niebieski kolor moich słuchawek mu się nie spodobał. Albo ich design.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności