Skocz do zawartości
  • 2

Dlaczego Polska to nie USA, a Beats to kiepskie słuchawki ...


nismovsky

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki za link. Dowiedziałem się, że kierował mną ból dupy oraz że pewnie mnie nie stać na Bitsy :P
EDIT:
Aaa, i jestem chamem oraz się nie znam :lol:

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oho, buntownik na pokladzie: "wiecie co z nim zrobic..." ;)

 

A na serio to usmialem sie niektorymi komentarzami pod wykopem. Poprawili mi humor na sam koniec weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A słuchaliście tych firmy SMS od 50cent ? :D Moim zdaniem te największe dźwiękowo są całkiem ciekawe, mówię o tych z kablem bo jest też wersja bluetooth :P Ale wygląd tak okropny boże :P, widać że tani plastik tylko pokryli grubą warstwą jakiegoś perłowego lakieru, przez to wydają się "wyższej jakości". Dla mnie wygląd i jakość wykonania to porażka, gorzej niż te beatsy :P

Edytowane przez Rajmil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.innerfidelity.com/content/time-rethink-beats-solo2-excellent-page-2

Bardzo ciekawe... Podobno Beats Solo 2 brzmią bardzo dobrze (jak na ciepłe słuchawki).

Edytowane przez marab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiemy, wiemy. Sporo osób na forum dyskutowało o tej recenzji. Nie zmienia to aktualności mojego tematu, bo pierwsze Beats to nadal shit w horrendalnej cenie. Modelem MixR pokazali, że potrafią coś więcej, a z ostatnich recenzji wynika, że uczą się na błędach (albo Doktorek przestał im podpowiadać :P ).

Nic, tylko przyklasnąć zmianie na lepsze!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzisiaj w MM miałem zabawną sytuację , miałem swojego Sony X plus AKG K619( co ciekawe dobrze się to zgrywa )i widzę jak młodzieniec może 14 letni z tatą patrzyli na słuchafony na wystawkach , oczywiście młody założył Beats za 900 plus jakiś niezły fon chyba SGS4 i tak sobie słucha, ale fajnie graja słyszę , wtedy mówię im że dam posłuchać młodemu AKG z Sony , muza jakiś goa trance leciał czyli bas jak ta la la:) .... szok młody aż się czerwony zrobił jak usłyszał rożnice między zwykłymi AKG a super Beats na Soniaku, oczywiście AKG nie było ale firma Beats straciła klienta bo ich nie kupili a było blisko , w dodatku nie chciał uwierzyć że słuchawki za 300 tak grają . Skończyło się na tym że woli AKG a nie tamte i poprosili na namiary gdzie je nabyć.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzisiaj w MM miałem zabawną sytuację , miałem swojego Sony X plus AKG K619( co ciekawe dobrze się to zgrywa )i widzę jak młodzieniec może 14 letni z tatą patrzyli na słuchafony na wystawkach , oczywiście młody założył Beats za 900 plus jakiś niezły fon chyba SGS4 i tak sobie słucha, ale fajnie graja słyszę , wtedy mówię im że dam posłuchać młodemu AKG z Sony , muza jakiś goa trance leciał czyli bas jak ta la la:) .... szok młody aż się czerwony zrobił jak usłyszał rożnice między zwykłymi AKG a super Beats na Soniaku, oczywiście AKG nie było ale firma Beats straciła klienta bo ich nie kupili a było blisko , w dodatku nie chciał uwierzyć że słuchawki za 300 tak grają . Skończyło się na tym że woli AKG a nie tamte i poprosili na namiary gdzie je nabyć.

Zrobiłeś jak Jezus na rondzie... nawróciłeś ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmmmm trzeba się cofnąć do wieku 12-16 lat gdzie WIELU młodych ludzi ma:

-brak osłuchania co znaczy dobry dźwięk,

-brak OSŁUCHANYCH znajomych czy kogokolwiek kto by TO skrzywienie naprostował,

-mocne upodobania do basu aby dużo i nisko jakoś ma drugorzędne znaczenie a reszta pasma może nie istnieć,

-możliwość podpięcia do SŁABEGO telefonu, bo wbudowany wzmacniacz nadrobi zapas mocy aby pokazał się bas,

i ostatnia rzecz chęć bycia lepszym z jakiegoś powodu bo mnie stać na znane i drogie beasty a ciebie nie.

 

I zrozumiecie dlaczego wielu młodych ludzi pozwala aby ktoś za nich wybrał produkt dla nich, ich wybór jest tylko POZORNY bo w rzeczywistości są skrzywdzeni dźwiękowo i zaprogramowani na zakup takiego a takiego produktu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

...jakiś niezły fon chyba SGS4 i tak sobie słucha, ale fajnie graja słyszę , wtedy mówię im że dam posłuchać młodemu AKG z Sony , muza jakiś goa trance leciał czyli bas jak ta la la:) .... szok młody aż się czerwony zrobił jak usłyszał rożnice między zwykłymi AKG a super Beats na Soniaku, oczywiście AKG nie było ale firma Beats straciła klienta bo ich nie kupili a było blisko , w dodatku nie chciał uwierzyć że słuchawki za 300 tak grają . Skończyło się na tym że woli AKG a nie tamte i poprosili na namiary gdzie je nabyć.

Witam,

niestety sporo tutaj zasługi na niekorzyść SGS4 to padaka nie dźwięk, SGS3 zjada go na śniadanie, wbudowany Wolfson 1811.

Zły jestem na samsunga bo skacze z jakością swoich produktów strasznie SGS5 licho jak diabli !

Beats omijam z daleka -Grado for ever najlepiej w drewnie ;) .

DSCN1857m.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem kiedyś oryginalne Beatsy by Dre, kosztowały niemało ale odesłałem je w ramach 10 dni na zwrot i o dziwo przyjęli je bez gadania (że to dokanałowe i że z wiadomych względów nie mogą przyjąć itd.). Słuchawki grały słabo, bas się wylewał ale nie popadajmy w paranoję. Przykładowo super hiper audiofilska marka Sennheiser wypuściła na rynek ie7 w zabójczo wysokiej cenie w stosunku do ich możliwości a jakoś nie czyta się o nich na każdym kroku i nie ogląda filmików na youtube gdzie wylewa się na nie wiadro pomyj, żeby nie powiedzieć inaczej :P Q-Jaysy to szrot jakich mało a czyta sie o nich dobre rzeczy że to dobra podwójna armatura a to bzdura a właściwie dwie, bo ani dobra ani podwójna. Ostatnio zakupiłem One X+ oraz One, te pierwsze mają UrBeatsy a te drugie jakieś tanie doki z czerwonymi gumkami, żeby pasowały do logo Beats Audio :D Obydwie pary grają porównywalnie, choć te drugie minimalnie lepiej. Mówiąc porównywalnei mam na myśli to, że brzmią jak 2 zepsute egzemplarze słuchawek które tak szanujący się producent powinien wymienić w ramach gwarancji :D To co się z nich wydobywa przypomina mi zakupione kiedyś podróbki audio technica ck9 z allegro, dzwięk cichy, bezbarwny jakością przypominający głośniczki z zabawek dla dzieci. Co ciekawe nie walą basem na wszystkie strony jak stary model, powiedziałbym wręcz, że go nie mają wcale. Jedno jest pewne-są "trudne do napędzenia", do uzyskania dobrego poziomu głośności trzeba coś więcej niż ma One na wyjściu :D Ale jak pisałem, może 99% słuchawek schodzących z taśmy jest wadliwych więc im wybaczam. Co do Beatsów mam wiec zdanie jak autor, totalnie nie warte ceny a jeżeli chodzi o dizajn i fjuczery to wcale nie są ładne, takie phiatony rozwalają je pod każdym względem a materiały z jakich zrobiono Urbeats to żarcik. Na forum często przewija się też zwrot "monstery to syf", jednak ludzie używający tego zwrotu robią większą szkodę niż wychwalający rodzine Beats, bo to ona przynosi im wstyd (i dużo mamony).Kto nie słuchał Turbine (kosztujących za dużo fakt) i Turbine Pro (jeszcze gorzej wycenionych) nie powinien się wypowiadać, bo akurat bas w nich jest potężny ale jakościowo przegania wiele modeli innych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up - racz poczytać to forum, bo o Noontecach to już tu chyba wszystklo napisano.

"Google is your friend" jak to mówią :)

A ten temat nie jest o Zoro, więc nie bałagańmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W pierwszym poście jesty wymieniony model Denon D1100 dla słuchawek powyżej 400zł czy to chodzi słuchawki AH-D1100? I skąd się bierze różnica na aukcjach na allegro miedzy tymi samymi słuchawkami jedne kosztują ponad 200 zł a te same na innej aukcji kosztują ponad 600zł. Sami spójrzcie http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=Denon+D1100&bmatch=seng-v6-p-sm-e-1218

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności