Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 2

Dlaczego Polska to nie USA, a Beats to kiepskie słuchawki ...


nismovsky

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jutro ok. tej samej pory zaktualizuję listę. Wolałem nie wciskać na siłę słuchawek, których nie słyszałem, ale skoro jednoznacznie polecacie niektóre modele to czemu nie? :) Jednakże nie chciałbym aby ten temat przerodził się w samą listę słuchawek, bo trzeba rozróżnić uświadamianie w sprawie Beats od odwalania całej roboty za dział "Co kupić? --< Słuchawki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie znam tych słuchawek, ale tak to możemy się licytować w nieskończoność komu się podobają a komu nie - recenzja fallowa tutaj jest bardzo pozytywna, tak samo na head-fi. Polecam to co ma dobre recenzje - i tak ostateczna porada to posłuchaj sam. No chyba że robimy temat wyrocznie pod to co podoba się jednemu z użytkowników. Dla mnie X1 to po czasie był muł - więc mam pisać że są nic nie warte?

Edytowane przez Destruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

swoją drogą fajnie że są jeszcze ludzie, którzy krucjatą słowną próbują przekonać resztę społeczeństwa że kupują źle, zamiast to olać i zająć się sobą :)

W tym opisie jest pewna rzecz ważniejsza od samej istotności istnienia Beatsów jako słuchawek a mianowicie myślenie że kupi się coś taniej niż jest to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślę, że wymienianie tu polecanych modeli nie ma sensu - od tego są podpięte już tematy, warto je uaktualniać. Tutaj zamieśćmy tylko odnośniki.
Natomiast ogromne propsy (nie lubię tego słowa, ale samo się ciśnie) dla nismowsky'ego są sklecenie artykułu. Oby sprawiło to, że chociaż o małą część zmniejszą się wojny nt. Beatsów i Fatso zostanie odciążony w jego krucjacie przeciw tym słuchawkom :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za "propsy", chłopaki :)
A ta moja "walka" to nie walka czy krucjata ani tym bardziej zbyt duża ilość czasu (w sensie, że mógłbym "zająć się sobą" - cokolwiek to znaczy :P ), a wręcz przeciwnie. Chciałem ułatwić innym stałym forumowiczom odpowiadanie na pytania o te słuchawki, bo mi się też znudziło wieczne pisanie tego samego, a dzięki poświęceniu chwilki teraz, wszyscy możemy potem spokojnie linkować ludziom do takiego "kompendium" i po kłopocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Walka o uszy młodzieży już dawno jest przegrana...po prostu nie umiemy tego przyznać. Ile by takich tematów nie było sprzedaż "oryginalnych" bitsów nie będzie słabła. Po takiej lekturze wzrośnie odsetek ludzi, którzy kupią je z ciekawości...

 

Wybaczcie...to ta niedzielna deprecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Walka o uszy młodzieży już dawno jest przegrana...po prostu nie umiemy tego przyznać. Ile by takich tematów nie było sprzedaż "oryginalnych" bitsów nie będzie słabła. Po takiej lekturze wzrośnie odsetek ludzi, którzy kupią je z ciekawości...

 

Wybaczcie...to ta niedzielna deprecha...

Szerzysz defetyzm, Ty karle reakcji :P Mam CIę uraczyć kolejnymi melancholijnymi kawałkami? :D

A tak na serio: sam mam 25 lat i nie wydaje mi się, że walka jest przegrana, bo skutecznie wyleczyłem już kilku nastolatków z tych durnych słuchawek. Część jest stracona, ale warto pokazać kilku inną drogę i może staną się bardziej świadomymi kupującymi? Zdziwilibyście się ile osób po prostu nie wie, co jest dobre w tej branży, a sprzedawcy w MM mają prowizje do wyrobienia to polecają drogi chłam, byle sprzedać ;)

 

@up

Jak na drogi naszyjnik to Bitsy są ze zbyt ****ianych materiałów. Phi, co to za szpan mieć plastik na szyi?! Idź do jubilera po takie coś :P

 

PS, czyż nie lepiej mieć na szyi uwieszoną i wpatrzoną w Ciebie dwudziestokilkulatkę zamiast kawałka plastiku z podpisem murzyna z Compton? Ale to już off-top ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchałem Bitsów Studio i dla mnie bezpośrednią alternatywą będą ATH M50 które grają lepiej - mają mniej mid basu a więcej niskiego, tego najniższego basu - koszt ok 500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kiedyś, zanim zacząłem czytać to forum, chciałem mieć te BITS BAJ DOKTOR DRE :P Dzięki za uświadomienie tego, że nie kupiłem tych słuchawek, gdyż taki hajs jest dla mnie czymś prawie nieosiągalnym, a już się zastanawiałem :D Fajnie, że jakieś alternatywy dla tych bitsuf podaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak coś co nie gra może być alternatywą ? Znasz te słuchawki ? Ja tak, nie dałbym za nie 100zł.

 

To co one prezentują to totalny jazgot, granie kosmiczną V-ką i w ogóle kał straszny, jest to o tyle ciekawe, że takie PRO550 grają super, czy PRO650, problem zaczyna się od PRO750 i dalej.

 

Chociaż HFI modele też miewają problemy np: HFI580.

 

Bez przesady, PRO 900 aż taką kupą nie są. Są po prostu specyficzne, bo swoją grą przypominają kino domowe ze średniej póki i byczym subwooferem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Góra w M50 to mini jazgot, wyższe modele mają to poprawione.

 

Góra w PRO900 to uber jazgot, gra to właśnie jak kino domowe, lekko przesterowane, z EQ zrobionym na V.

 

Takie coś nie przystoi słuchawkom za taką kasę, bo to żadne "credo of sound" nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciekawostką są Sennheisery Momentum polecane przez DJa Boba Sinclaira. Choć "polecane', grają znakomicie i są to dobre, także "designerskie" słuchawki, jeśłi to ważne dla kogoś.

http://stereolife.pl/archiwum/testy-lista/363-sennheiser-momentum-black

 

Drugie to Sennheiser Momentum On-Ear "polecane" przez jakichś zachodnich blogerów, na filmikach jak z pokazu mody. Mimo to, również są to dobre słuchawki - dźwiękowo dobre.

http://stereolife.pl/archiwum/testy-lista/556-sennheiser-momentum-on-ear

 

Polecam dla poszukujących testy na sterolife - sporo słuchawek , które "kuszą" nowoczesnym designem a są dość wnikliwie ocenione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja optuję za uspokojeniem przesadnej poprawności, bo zaraz będziemy również głaskać np. Cyganów, że przecież nie są nierobami i że to "antyromska postawa" :D
Masz Żydów w rodzinie, że tak ich bronisz? Ja mam, ale oni czasem sypią takimi "antysemickimi" żartami, że aż mi głupio :P Ty widzisz w pokazaniu typowo żydowskiej cechy postawę antyżydowską, a ja widzę utrwalony i w sporej części zasadny stereotyp.
Stwierdzenie, że handlarz kutwa = Żyd nie wzięło się z nikąd, Mój Drogi. Zauważ ilu z przedstawicieli tego wyznania założyło wielkie sieci hanldowe. Oni są na całym świecie znani z tego, że i z byle ****a zrobią biznes, co często łączy się ze zdzieraniem z klientów.

Czep się tych, co mówią "brzydka jak Niemka" albo "leniwy jak Grek".

A "naziole" czymś handlowali, bo nie przypominam sobie? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja optuję za uspokojeniem przesadnej poprawności, bo zaraz będziemy również głaskać np. Cyganów, że przecież nie są nierobami i że to "antyromska postawa" :D

Masz Żydów w rodzinie, że tak ich bronisz? Ja mam, ale oni czasem sypią takimi "antysemickimi" żartami, że aż mi głupio :P Ty widzisz w pokazaniu typowo żydowskiej cechy postawę antyżydowską, a ja widzę utrwalony i w sporej części zasadny stereotyp.

Stwierdzenie, że handlarz kutwa = Żyd nie wzięło się z nikąd, Mój Drogi. Zauważ ilu z przedstawicieli tego wyznania założyło wielkie sieci hanldowe. Oni są na całym świecie znani z tego, że i z byle ****a zrobią biznes, co często łączy się ze zdzieraniem z klientów.

 

Czep się tych, co mówią "brzydka jak Niemka" albo "leniwy jak Grek".

 

A "naziole" czymś handlowali, bo nie przypominam sobie? ;)

Pewnie cyklonem B ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poprawność poprawnością, ale jak ktoś to przeczyta może uznać Cię za idiotę Nismo i cały plan uświadamiania bierze w łeb z głupiej wstawki. Proponowałbym wykreślenie, razi dużo osób (mnie też, tak samo jakby raziło mnie "cyganie to nieroby, arabowie to terroryści, niemki to brzydule, metalowcy jedzą koty na cmentarzu a polacy to złodzieje"), a dyskutować czy stereotyp jest uzasadniony można by w nieskończoność, tylko że niczemu to nie służy.

Edytowane przez Destruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wisi mi opinia innych, a jak mam zmieniać mój tekst tylko dlatego, że ktoś jest przewrażliwionym na punkcie Żydów osobnikiem to wolę dać do usunięcia cały temat. Jakie "dużo osób" niby to razi? Mnie by już bardziej raziło wywołanie przez Arkusza Cyklonu B niż nawiązanie do tego, że (spytaj rodziców lub dziadków to potwierdzą), "u Żyda zawsze było drogo i kombinował" ;)
Tutaj określenie "Żyd" ma pokazać kombinatorstwo niektórych sprzedawców wmawiających ludziom, że Beats za 300 zł to oryginały. To taka ich cecha wspólna i oni sami z niej żartują (nie bez powodu tylu jest wśród nich prawników i handlowców), a Wy macie jakiś niemożebny ból duupy o taką ******łę :P

Take a chill pill, guys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale to był żart na poziomie tej dyskusji - sorry :P
Imho nie ma co zmieniać, ludzie zaczynają popadać w paranoje.
P.S. Nie Arabowie to terroryści, tylko muzułmanie. Bo niby nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści to muzułmanie. Minus bardzo nieliczne przypadki. Jak kogoś uraziłem - sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności