Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowe modele Cresyna: C740S i C520S


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dwa nowe testowe modele słuchawek Cresyna. Oba modele to tzw słuchawki dokanałowe. Jak na razie za wiele informacji na ich temat nie ma. Dlatego mam propozycje jakby ktoś z forum chciałby spróbować napisać recenzję/test służę egzemplarzami.

 

C520S to wariant znanego modelu C520E tyle że z pilotem i mikrofonem na kablu.

 

Specyfikacja

 

Type: Dynamic

Driver: 8,8 mm

Impedance: 16 Ohm

Sensitivity: 99 dB/mW

Max input power: 20mW

Frequency: 20 Hz - 20 kHz

 

Bardziej ciekawie zapowiada się C740S, aluminiowe body oraz technologia Dual Chamber. Same słuchawki optycznie i jak to sie mówi po wzięciu w rękę wiesz, że to coś lepszego.

 

Specyfikacja

 

Type: Dynamic

Driver: 14,3 mm

Impedance: 32 Ohm

Sensitivity: 101 dB/mW

Max input power: 40mW

Frequency: 15 Hz - 20 kHz

 

Wieczorem wrzucę fotki.

 

Pierwszy test: http://www.blogotech.eu/lista-recenzji-2/1089-test-sluchawek-cresyn-c740s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki dałem rano Azahielowi, zrobi zdjęcia i wrzuci w wątek.

 

Jedno zdjęcie z materiałów Cresyna:

Poster_C740S.jpg

 

Co do brzmienia to coś moim zdaniem lepszego niż Phiatony 210, lepsza izolacja, faktura, więcej szczegółów, ciekawszy bas.

I trochę gorszego niż MS200 w kwestii brzmienia. Za to znacznie wygodniejsze i lepiej tłumiące. Nie chcę nic więcej pisać bo jestem przedstawicielem producenta na forum dlatego wolałbym jakby się ktoś zgłosił na testy.

 

Cena w sprzedaży detalicznej 199 pln.

 

Powinny trafić do sprzedaży w tym miesiącu.

Edytowane przez WojtekC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są tylko trochę gorsze od MS200, to przy tej cenie mogą być killerem :)

 

EDIT:

W sumie jak się nie zgłosi ktoś bardziej kompetentny, to chętnie bym je stestował :)

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już wystarczająco potestowałem :D generalnie powiem tak. Cresyn C740S bomba. Grają bardzo neutralnie (tzn. starają się), lekko ocieplone. Brakuje czasami niższego basu- jednak tak to- świetne słuchawki. Ostatnio tylko ich słuchałem na sgs3. Dawno po prostu nie słuchałem doków non stop. Słuchawki są bardzo wygodne. Mimo wagi (którą się czuję), nie da się tego odczuć w uszach. Siedzą dobrze, tłumią średnio- w końcu to otwarty typ. Kabel bardzo fajny, mikrofon dobrze zbiera. Gumki- rewelacja!! Środek sztywniejsza guma, zewnątrz- taki strasznie miły silikon. Jestem tutaj także pod wrażeniem.

 

Na pewno jestem 1 osobą która chce je kupić :)

 

Zdjęcia:

 

PA030836.jpg PA030840.jpg PA030841.jpg PA030843.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Korzystam z nich na zmianę z AKR01, a Aza po kilku dniowym odsłuchu kupił je. Moim zdaniem jedne z fajniejszych słuchawek ostatnich miesięcy. Jak coś mam testówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności