Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 500~700 zł


swgame

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż szukam słuchawek w podanym przedziale cenowym zależy mi na tym aby były/miały:

-zamknięte

-wyciszające

-wokółuszne

-przestrzenny dzwięk;szeroka scena

-dosyć szerokie pasmo

-szczegółowy dźwięk,delaliczny

-były bas ale umiarkowny

-póki co max 150 omów

Głównie do anime,muzyki,gier,filmów,muzyka dubpstep itp.

Aktualne wyposażenie w profilu.

Moją uwagę zwróciły AKG K550 i SoundMagic HP100 rev 2,podobno też są dobre.Proszę o pomoc,z góry dzięki

Edytowane przez swgame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w podane przez Ciebie wymagania wpisują się K550 właśnie, choć niektórzy twierdzą, że one nie najlepiej izolują (dla mnie były dobre w tym względzie).

 

HP100 rev2 miałem później i mogę pisać jedynie z pamięci (a wiadomo, że ta bywa ulotna). SM mają na pewno więcej wysokich, średnica trochę schowana względem K550 (gdzie znów niektórzy twierdzą, że to AKG mają ją wypchniętą). W obu parach bdb jakości bas, który w HP100 jest mocniejszy (niemniej jednak, jak w K550 złapie się odpowiedni seal, to jest go w odpowiedniej ilości, ale właśnie nazwałbym go "umiarkowanym").

Scena na podobnym poziomie, w K550 chyba szersza, a przez tą świetną w moim rozumowaniu średnicę, ma się wrażenie "dużego dźwięku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności