Skocz do zawartości

Sony NW-ZX1 nowy zawodnik wagi ciężkiej


cosheen

Rekomendowane odpowiedzi

zadajcie sobie pytanie na jakich albumach porównujecie, takie E2 na tron legacy ustawiam na max i jest głośno.

Standardowe obecne wydania na E2 trzeba ściszyć (er-4s)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso, jak Ci grają ety z ZX? Mój nie rootowany zdecydowanie za mało mocy ma na er4s. Z hf3 jest świetnie.

 

Teraz żałuj pozbycia się DX90, bo ten radzi sobie z nimi Ś W I E T N I E :P

 

 

Chcecie powiedzieć że flagowy DAP od Sony za prawie 3k pln nie potrafi napędzić jedno-przetwornikowych BA ?! :D

 

Ilość driverów nie ma tutaj znaczenia. ER-4S to 100 Ohm i 90 dB skuteczności.

 

 

Lord, widzę, że intensywnie śledzisz tematy związane z ZX1... Czyżbyś polował na ten sprzęt? :)

Jestem jak człowiek Renesansu. Wiedza dla wiedzy. Poza tym serdecznie współczuję Tobie i RymCymowi tych awarii.

A sprzęt ciekawy, nie powiem...

 

Fatso ma pomyślunek. Mam nadzieję , że zreanimuje "przycisk do papieru za dwa klocki". Też myślalłem, że to bardziej "domowy" sposób. Coś jak unbrick Samsunga Note.

 

 

Użytkownikom DX50 nie współczułeś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hibi

nie chodzi o album, chodzi o głośność ogólnie, na er4s głośność dochodzi gdzieś tak do 55-60% skali i potem wraz z postępem suwaka głośności nie robi się głośniej, sprawdzałem same słuchawki na kompie, tam zwiększenie głośności jest narastające do końca skali

 

@maciux

nie mam czego żałować, zawsze mogę znowu kupić DX'a ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony padły ale nie szkodziły userom. DX50 próbował kuku im zrobić... Poza tym mogę współczuć komu zechce . To moje uczucia !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie:

 

Wersja japońska nie ma "volume limit". http://www.ebay.com/itm/Sony-NW-ZX1-Japanese-Mode-No-Volume-Limit-/221477496191?pt=Other_MP3_Players&hash=item339116657f

Wszystko jasne - po prostu kochana EU znów tak o nas dba i się troszczy, mając nas za kompletnych debili i wie lepiej, jaki limit głośności potrzebujemy...

To by wyjaśniało dlaczego mój soniacz gra tak cicho z Momentum.

 

Anything released by Sony/Apple in Europe is subject to the volume-cap... it is 'the law' and they tend to abide by it, hence why I buy from Japan or USA.

The cap will probably result in a 5-10% reduction in volume and should not affect SQ.... the A-Series SQ was crippled by it but it looks like lessons have been learned.

As UELover pointed out, the ZX1 is aimed for IEM use primarily, volume is down by around 10% using the KEF M500's so best to amp if your using overheads.

 

Ciekawe czy da się to jakoś usunąć np. za pomocą odpowiedniego oprogramowania (tj. czy limit jest ustawiany software'owo).

 

Ten sam problem jest w moim AK10, ale tam w łatwy sposób można ten limit zdjąć (niestety trzeba to robić po każdym włączeniu).

 

Mam nadzieję, że ten związek socjalistycznych republik europejskich wkrótce się rozpadnie... Absurd na absurdzie, zerowy wzrost gospodarczy i kolonizacja Europy przez muzułmanów w imię tolerancji dla niszczenia naszej kultury.

Wybaczcie, że się uniosłem, ale za przeproszeniem, c**j mnie już strzela...a

Edytowane przez Wieszak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale Kurop ma trochę taniej i jeszcze sporo na gwarancji. Generalnie szukam czegoś mobilnego, więc cegiełki pokroju dx90 i x5 odpadają...

Fakt, ale Kurop ma trochę taniej i jeszcze sporo na gwarancji. Generalnie szukam czegoś mobilnego, więc cegiełki pokroju dx90 i x5 odpadają...

dx90 jest nieduży i lekki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wkład to obgryzanie paznokci i kibicowanie mojemu majstrowi od telefonów ;)

Cała operacja zajęła mu niecała minutę - podobno śmieci które zostawia MacOS na napędach zewnętrznych czasem powodują cuda z androidem. Na Mac i win8 nic ale po podjęciu do win7 wziął i wstał. I najważniejsze - bawię się nim od dwóch godz i wyglada ze to był tylko problem z softem

 

 

Tapnięte z Fajfona

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ZX1 nie smakują nadgryzione jabłka. :D


P.S. Ja szczerze podziwiam umiejętności Fatso i że nie wahał się zaryzykować swojego sprzętu, chcąc pomóc koledze, bo jak czytałem podobne uwalenie sprzętu jeżeli jest tak jak w telefonach, może skończyć się nie tylko uszkodzeniem bootloadera ale także kości pamięci i całkiem poważnie może grozić nawet wymiana płyty głównej, a nie wiem czy na polski serwis wtedy można liczyć skoro w Sony.pl nie znają tego sprzętu.

Edytowane przez Bernie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności