Skocz do zawartości

Bardzo Zadowolony Klient Z Serwisu Iaudio


ogorek

Rekomendowane odpowiedzi

Skłoniła mnie do tego posta chęć otrzymania rabatu na iAudio ;)

 

Oczywiscie żartuję. Skłoniły mnie wątki komisowe (opinie, sprowadzanie z USA) jak i ostatni post osoby zadowolonej z obsługi posprzedażnej Zosi51 z allegro.

 

Niektóre, znane mi osoby, narzekały na serwis iAudio (@Forza miał problemy z baterią w X5).

 

Ja sprzedałem swój iAudio U3 koleżance przebywające poza granicami kraju (raczej na stałe).

 

Ponieważ zepsuł sie jej to poprosiła mnie o próbę naprawy poprzez serwis.

Odtwarzacz praktycznie martwy. Raz sie włacza a raz nie, raz się ładuje a raz nie.

Najczesciej głuchy i ciemny i nic nie mozna zrobic :(

 

Wszedłem na stronę iAudio, wypełniłem formularz zgłoszeniowy.

Dostałem e-mail z numerem RMA i info, zeby wysłac do serwisu.

 

Zapakowalem w małe pudełko sam odtwarzacz, gwarancje, kopie faktury i list opisujący objawy chorobowe. Całośc w koperte z bąbelkami. Wysłałem w czwartek rano priorytetem.

W piatek dostaje e-mail, ze przyjeli do naprawy a po godzinie e-mail ze wysłali z powrotem :o

 

Poniewaz czasami sie player właczał zaniepokojony zadałem pytanie (przez stronę WWW) czy coś zostało zmienione. Po kilku minutach odpowiedz: "płyta główna" :o i informacja ze kurier powinien byc w poniedzialek.

 

W poniedziałek rano kurier wręczył sprawny odtwarzacz :o

 

Pełen profesjonalizm, zero telefonow, szyki kontakt przez stronę.

Ja jestem bardzo zadowolony. Moze sposób naprawy zależy od rodzaju player-a.

Wiem ze X5 Forzy odbywał "lotnicze wycieczki".

 

W każdym bądz razie ja jestem zachwycony :)

Naprawa oczywiscie w ramach gwarancji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj x5 lezal w serwisie ponad 2 miesiace. a w koncu i tak, coraz czesciej wypytywani telefonicznie, przyslali mi nowy egzemplarz. ja osobiscie jestem bardzo niezadowolony z serwisu iaudio, nawet mimo korzystnego rozwiazania mojego problemu.

 

chociaz, z drugiej strony, moze sie cos zmienilo na stale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności