Jump to content
Sign in to follow this  
SpeedyBang

[ROZWIĄZANE] UP:[400zł] Słuchawki wokółuszne do komunikacji miejskiej na duże uszy

Recommended Posts

Zmieniam nazwę tematu oraz jego przeznaczenie gdyż stwierdziłem że poprzedni nie miał sensu.

Poszukuję słuchawek:

1. głównie do podróży do szkoły czyli potrzebna mi jest dobra izolacja
  2. wokółuszne w miarę duże (np. CAL nie obejmują mi małżowin co piekielnie mi przeszkadza)
  3. słucham głównie reggae roots i klasyki rocka więc rozległość jest dość spora
  4. mam Brainwavz R1 i dźwięk jest niezły, bass musiałem podbić, środka troszkę za mało, góra troszkę zbyt natarczywa ale po EQ jest dobrze
  5. zastanawiałem się nad XB700 ale chyba są zbyt duże (chociaż jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza), myślałem też nad używkami d1100 / hd380pro albo nowe Senki HD449 ewentualnie dozbierać na używane Beyery DT770 ale to już sporo poza budżet, tylko nie wiem który z tych modeli będzie wystarczająco duży i wygodny i do których będę potrzebował jakiegoś wzmacniacza żeby odpowiednio śmigały.
Edited by SpeedyBang

Odświeżam !! Naczytałem się sporo opinii o psujących się Denonach i mam teraz troszkę wątpliwości...

Dodatkowo rozmyślam nad Koss ProDJ100, bardzo chciałbym ATH-M50 ale niestety mnie nie stać...

Edited by SpeedyBang

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By MichalCezary
      Witam,
      Szukam desperacko słuchawek wokółusznych zamkniętych do 3k tylko nowe sztuki
      Konieczne jest aby wyższe zakresy nie syczały i nie sylabizowały. Lubię dobry bas ale też lubie przekaz, który łatwo podaje szczegóły i dobrze separuje instrumenty
      Słucham głównie rocka i popu choć nie tylko

Mam obecnie taki zestaw- LG G7 Thinq+Sennheiser Momentum 2 over ear, bardzo lubię ten zestaw, ale momentumy mają 4 lata, pady juz 2 razy zmieniałem i to by było na tyle.

Słuchałem już słuchawek takich jak: Oppo pm-3 w zestawie z ak70 MK2,
      AKG K550, Sonorus IV, Beyerdynamic Amiron Wireless po kablu, Sony 1000xm2, Fostex 610 z różnymi źródłami
      Zainteresowały mnie Denony ah d7200 mam możliwość kupić nówki za 2599, zastanawiam się nad Sony MDR Z7  ale są nie do kupienia

PS. dawno temu miałem odtwarzacz hifiman hm601 le+ momentum v1 i to był 1-2 najlepszy zestaw jaki słuchałem- urzekała mnie wtedy słodkość brzmienia.

Proszę o pomoc

• By iizii
      Cześć,
      Zastanawiam się jakie słuchawki będą dla mnie najlepsze i jakie jest sens kupować. Pomożecie?

Użytkowanie:
      - Dom/biuro
      - 6-10h dziennie
      - Muzyka/filmy/podcasty/yt/spotify/...
      - Na razie brak super wysublimowanych źródeł dźwięku, ale słuchawki pewnie mi postarczą trochę więc zakładam, że coś się może pojawić

Budżet:
      Do 1.5k zł ale nie mam presji żeby wydać tą sumę. Jak będzie coś spoko za połowę tej ceny przyjmę z otwartymi rękami

Oczekwiania:
      - Bezprzewodowe
      - Wokółuszne
      - Wygodne, miękkie, nieuciskający pałąk, niezgniatające uszów nauszniki
      - Oddychające - nie chce się zagotować w nich w letnie dni
      - Zamknięte - nie chcę się zastanawiać, czy słucham na tyle głośno, że ktoś obok już też słucha mojej muzyki
      - Nie muszą być małe i super przenośne, mogą być duże (byle spełniały punkty powyższe)
      - ANC - może być, nie musi (jakies zwykłe tłumienie wystarczy)

Z różnych stron dochodzą mnie polecenia dwóch modeli: SONY wh10000mx3 i (rzadziej) BOSE qc35 II.
      Ale czy są jakieś sensowne alternatywy? A może coś tańszego skoro ten ANC nie jest dla mnie aż taki ważny?
      Czy wśród słuchawek bez ANC, jest duża różnica między sprzętem za 1000+ a za 1000-?

• By adam171717
      Witajcie aktualny telefon jaki zamówię we wtorek ONEPLUS 6t nie ma już wejścia na słuchawki (oczywiście dają przejściówkę) ale  postanowiłem uwolnić się od kabli i zainwestować w słuchawki na BT.
      Rodzaj muzyki: głównie RAP HIP HOP
      Budżet 400zł jeśli trochę więcej też rozważę
      Konieczne BT, mikrofon do rozmów przez telefon.

Dodatkowo przy zakupie telefonu mogę wybrać te od Oneplus ale opinie w internecie są tylko od blogerów (moim zdaniem nie miarodajne) więc postanowiłem zapytać doświadczonych ludzi z forum.

https://www.oneplus.com/pl/oneplus-bullets-wireless mogę je mieć za kwotę 49E gdyż jest zniżka na akcesoria 20E przy linku referalnym

Więc pytanie czy te od ONEPLUS sie sprawdzą jeśli nie chętnie wysłucham Waszych propozycji. Dziękuję
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy