Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] UP:[400zł] Słuchawki wokółuszne do komunikacji miejskiej na duże uszy


Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniam nazwę tematu oraz jego przeznaczenie gdyż stwierdziłem że poprzedni nie miał sensu.

Poszukuję słuchawek:

  1. głównie do podróży do szkoły czyli potrzebna mi jest dobra izolacja
  2. wokółuszne w miarę duże (np. CAL nie obejmują mi małżowin co piekielnie mi przeszkadza)
  3. słucham głównie reggae roots i klasyki rocka więc rozległość jest dość spora
  4. mam Brainwavz R1 i dźwięk jest niezły, bass musiałem podbić, środka troszkę za mało, góra troszkę zbyt natarczywa ale po EQ jest dobrze
  5. zastanawiałem się nad XB700 ale chyba są zbyt duże (chociaż jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza), myślałem też nad używkami d1100 / hd380pro albo nowe Senki HD449 ewentualnie dozbierać na używane Beyery DT770 ale to już sporo poza budżet, tylko nie wiem który z tych modeli będzie wystarczająco duży i wygodny i do których będę potrzebował jakiegoś wzmacniacza żeby odpowiednio śmigały.
Edytowane przez SpeedyBang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam !! Naczytałem się sporo opinii o psujących się Denonach i mam teraz troszkę wątpliwości...

Dodatkowo rozmyślam nad Koss ProDJ100, bardzo chciałbym ATH-M50 ale niestety mnie nie stać...

Edytowane przez SpeedyBang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności