Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Jakie tanie pchełki do Rocka ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie. Chciałbym kupić jakieś pchełki głównie do Rocka, Hard Rocka, niekiedy jakiś nu-metal może będzie, ale to rzadko :). Czytałem o Vedia SRS-300 tylko czy będą dobre ? :) Nie chce badziewia, bo jak posłuchałem kiedyś jakiś od nokii to wokalu nic nie słyszałem tylko gitarę, a dokładniej to trzaski.. :) Czytałem też o Cresyn C500E lecz są troszkę droższe już, bo ok. 100zł,a Vedia ok.30zł. Jest różnica zauważalna między Vedia SRS-300,a tymi Cresyn C500E ? :) Prosiłbym o polecenie jakiś pchełek. Jako odtwarzacz będę używał Samsunga Galaxy Gio.. :) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Edytowane przez DarowiczMaciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata gwarancji mają te SRS300 więc jakby coś z kablem się stało to można zawsze odesłać :P Chodzi mi o to czy dadzą rade przy tym Hard Rocku :)

@slayer666

Używek nie chce :/ Widziałem nówki za 29zł tych Laberg L100 ale nie widzę porównania nigdzie.

 

Jak możecie to poledźcie coś jeszcze. Nie wiem czy opłaca się 70zł dopłacać do Cresyn C500E ... :/

Edytowane przez DarowiczMaciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/topic/38427-laberg-l100-akg-k312p-k314p/

 

Porównanie z srs'ami 200 tam jest. Za to jak wypadają srs 200 w konfrontacji z srs 300 to proponuję samemu już poszukać ;) Nowe Labergi do kupienia za 30zł, tak mówią Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,ok,to była tylko moja osobista opinia . Sam słucham takiej muzyki i kiedyś szukałem jakiś tanich pchełek. Bardziej do gustu przypadły mi Labergi ,dlatego kiedyś zakupiłem dwie pary,teraz już używam trochę innego sprzętu, a L100 leżą tylko i się kurzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności