Jump to content

Jimmi Dragon

crysis94

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jimmi wykonal dla mnie kabelek do FLC8s . Bardzo ladnie sie prezentuje i co najwazniejsze, gra najlepiej ze wszystkich ktore posiadam.. Zdecydowanie polecam interesy z Kuba.

• 5 weeks later...

Zależało mi na szybkim wykonaniu przejściówki. Kuba zrobił ją tego samego dnia i od razu wysłał. To naprawdę zacny człowiek (w prawdziwym znaczeniu tego słowa - godny zaufania i szacunku, a nie po prostu pseudosynonim "******sty")

• Like 1

Trochę mi zeszło na wpisanie komentarza ale przypomniało mi się właśnie o tym że kupowałem u Jimmiego trochę wtyków i kabelkek + oplot na części, wszystko zgodnie z ustaleniami. Nic tylko po raz kolejny polecić ;)

• Like 1

• 5 weeks later...

Piękna przedłużka USB wpadła mi dziś w łapki a tak pięknie wykonana, że jeszcze siedzę i podziwiam. I oglądam. I znów podziwiam. No i używam... ;)

Dziękuję bardzo i zapewniam, że nie omieszkam skorzystać w przyszłości

• Like 1

Jimmi bral udzial w zbiorowym zamowieniu z Thomanna. nie pozostaje mi nic, tylko polecic go, bo kontakt jest zupelnie bezproblemowy, kasa przelana bez zajakniecia i wszystko poszlo sprawnie.

• Like 1

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Suszec
      Dojrzałem do pozbycia się nadmiarowego sprzętu ze swojej kolekcji  Nie jestem zbyt dobrym fotografem, więc wybaczcie nienajlepsze zdjęcia, w razie potrzeby będę mógł cyknąć dodatkowe. Do cen trzeba doliczyć ewentualny koszt wysyłki.

Beyerdynamic DT990 Edition 600 Ohm. W pełni sprawne słuchawki, wizualnie stan bardzo dobry. Pady lekko ubite, ale wciąż bardzo komfortowe. Cena 500 PLN Final Audio F4100. Zostały zakupione z polskiej dystrybucji w Audiomagic. W komplecie oryginalne pudełko, etui oraz część tipsów. Cena 600 PLN AKG K550 MK1. Kupowane parę lat temu w MP3Store. Podwójny rekabling na wtyku Viablue wykonany przez Fatso, założone skórzane pady Brainwavz oraz poduszeczki Dekoni na pałąku. Mega wygodne i świetnie brzmiące. Stan wizualny niestety tylko dobry, widoczne zarysowania i zabrudzenia. Cena 350 PLN  
      Pady Dekoni Elite Welurowe. Niedawno kupione od użytkownika @mikla. Praktycznie nowe, w oryginalnym opakowaniu. Cena 140 PLN Kabelek IEM Jimmi Dragon 4.4mm 2-pin. Kabelek na Dragonowej miedzi, zbalansowany ze skórzanym splitterem. W komplecie woreczek. Długość 120cm. Cena 250 PLN Wkładki akustyczne Beyerdynamic TYGR/Amiron. Kupiłem dwie pary, jedna leży nieużywana. SPRZEDANE

• By Jimmi Dragon
      Witam,
      Pomyślałem, że stworzę osobny temat dla moich kabelków Zapraszam do oglądania:

Z uwagi na uciążliwość wrzucania tylu zdjęć w jednym wpisie, od marca 2016 przestałem go aktualizować. Zdjęcia kabelków najnowszej generacji pojawiają się od 14-01-2020.

Pozdrawiam,
      Kuba
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy