Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Bowers & Wilkins P7


all999

Rekomendowane odpowiedzi

A to dobrze.

 

Przy okazji serwis Sennka podaje cenę za kable : 40 zł zwykły i coś 370 zł za ten z pilotem Apple.

Ciekawe czy same pady z tą skórką się wymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

370zł za kabel? Kuriozum, wolałbym dorzucić 800zł i kupić nowe słuchawki. Całe szczęście nie mam z nimi żadnych problemów a w dźwięku jak byłem, tak jestem zakochany.

 

Wracając do tematu, ciekaw jestem tych P7, choć wiem, że o rewolucji w stosunku do P5 możemy zapomnieć.

Czy ktoś natknął się może na materiały związane z P5 w serii Maserati Limited Ediiton?

Cholernie mnie frapuje ta wzmianka na ich temat, która pojawiła się kilka miesięcy temu. O kolumnach wiadomo już od dłuższego czasu, natomiast o słuchawkach cisza a przecież premiera ma być jeszcze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchiwał już ktoś te P7-ki?

 

Ciekaw jestem, bo zdaje się, że siedzą w nich te same przetworniki co w P5, więc żeby się nie okazało, że się kupuje jedynie ładniejsze opakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe muszle to inne brzmienie, więcej możliwości zestrojenia. Nawet jeśli przetwornik jest ten sam, wcale nie znaczy to że grają tak samo...

 

Jednak przyznasz chyba, że większy przetwornik daje jeszcze większe możliwości zestrojenia. ;o) Nieprawdaż?

 

A skoro słuchawki są fizycznie większe, no to aż się prosi..

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar drivera jest ten sam - 40mm. Zmienia się nieznacznie impedancja i efektywność.

 

To wiem...Kwestia, żeby ktoś zbadał wartość dodaną w zakresie dźwięku. Może ktoś napalony na zakup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanych odsłuchem zapraszam do Katowic, moje P7 mają już jakieś 80 godzin na liczniku więc raczej dogrzane. Wg Mike'a z Headfonii różnice są już znaczne po godzinie (ja osobiście różnice zacząłem wyłapywać po pierwszej nocy wygrzewania )

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem dziś przez około 5 minut, nie miałem nawet czasu, żeby zapytać, czy są wygrzane, po prostu założyłem i odpaliłem.

Podłączone były do iPhone'a 4S, na plikach bezstratnych.

 

Jestem przyzwyczajony do brzmienia Momentum, więc to, co napiszę, będzie na pewno w dużej mierze oparte na porównaniu.

Co mi się rzuciło od razu:

 

- wyrazistszy bas, zdecydowanie bardziej widoczny, z mocniejszym uderzeniem

- szeroka scena, lepsza separacja instrumentów, świetne wrażenia przy muzyce live, spora różnica w stosunku do ww. Sennków

- ogólne brzmienie jakby żywsze

- dojrzalsze brzmienie, nazwałbym to większym szacunkiem do muzyki/dźwięków, naprawdę przyzwoita harmonia

 

W oparciu o kilka utworów i fragmentów, które zawsze katuję na testach, słuchawki B&W brzmią bardziej jak kolumny hi-fi.

Wg mnie krok do przodu, nowe Bowersy to po prostu moje granie i tyle.

 

Zapomniałbym, piękne i wygodne i wcale nie takie ciężkie, jak pisali niektórzy. W rękach wydają się być mniej solidne od Momentum, ale to tylko moje odczucie w pierwszej chwili. Muszle nieco większe, na pewno wygodniej leżą na głowie, ale rewolucji nie ma.

Edytowane przez theboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

The B&W P7 easily ranks among my favorite passive headphones in its price class, the others being the PSB M4U 1 and the Sennheiser Momentum. Which would you prefer? It's hard to say. If you demand the flattest, most neutral sound, I'd suggest the PSB. If you want a little more bass (and to save a few bucks, too), get the Momentum. If you crave a more dynamic, detailed and exciting sound, get the P7. If you crave an even more vivid sound, get the Phiaton MS500.

The P7's $100 more than the M4U 1, and $50 to $170 more than the Momentum (depending on where you buy it), so it's a more expensive option. But I prefer the P7's comfort, form factor and styling to any of the other headphones mentioned.

http://stereos.about.com/od/StereoHeadphoneReviews/fr/Review-Bandw-P7-Over-ear-Headphone.htm

Edytowane przez lipiec2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności