Skocz do zawartości

Custom Art Music One


dMXyEYe

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mam Piotrkowe Customy już jakiś czas, dlatego też pora coś o nich napisać..

Więc od początku..

Kupiłem, ustawiłem się z Piotrkiem, pojechałem, odebrałem.

Dostałem magiczne czarne pudełko (bardzo stylowe), w środku futerał przenośny na słuchawki i Otterbox (mogę z nim pływać do 100 stóp pod wodą ), a w Otterboxie: słuchawki, przyrząd do czyszczenia i pochłaniacz wilgoci.

Zestaw - niezbędnik. Tak bym go nazwał. Jakby nie patrzeć wszystko się przydaje.

Rozwijam słuchawki..WYKONANIE - Ani jednego bąbelka, po prostu idealne, kabel w dotyku bardzo giętki.. pierwsza myśl - słaby.
Błędna. Kabel jest bardzo wytrzymały, a do tego bardzo giętki, co bez problemu pozwala używać go bez memory wire - tym bardziej jeśli ktoś tego nie lubi.
Trochę brakowało mi odpinanego kabla - tak dla zasady i moddingu słuchawek, ale to żadna wada.

Wkładam słuchawki w uszy - Wygoda (tak, przez W), idealny seal, nic nie słyszę - trzeba się będzie przyzwyczaić.

Źródło muzyki: iPhone 5.

Podłączam do telefonu, włączam Spotify i pierwszą lepszą piosenkę z mojej playlisty.

BANAN NA TWARZY.

Tony niskie: bardzo dobre, bas jest tam, gdzie powinien być, tam gdzie go nie ma, zwyczajnie go nie ma. Nie jest przeciągnięty, nie jest faworyzowany. Basu jest dużo, jest miękki.

Średnica: odda to, co powinna oddać, nie jest faworyzowana, jest bardzo dobrze rozciągnięta, wyraźna i bezpośrednia.

Wysokie: nie kłują, brak sybilizacji, ładnie wyeksponowane, dzwoneczki są świetne.

Ogólnie co do słuchawek - są świetne dla osób, które chcą po prostu słuchać muzyki nie zagłębiając się w analityczność.
Detaliczności im nie brakuje. Separacja instrumentów na wysokim poziomie - bez problemu da się wszystko rozpoznać, ale nie przeszkadza to w słuchaniu muzyki.

MUZYKALNOŚĆ. To słowo idealnie opisuje Music One by CA.

Co do właściciela CA - Piotrek, to spoko gość, wszystko wytłumaczy, na odpowiedź nie czekałem nigdy dłużej niż 30 minut, gdy trzeba to doradzi. Nie jest osobą, której po prostu zależy na tym, żeby coś sprzedać - wręcz przeciwnie, zależy mu na tym, żeby klient był zadowolony. I trzeba dodać, że CIERPLIWY, a nawet bardzo cierpliwy. :]

Właściwy człowiek, na właściwym miejscu.


Chce ktoś "po prostu" słuchać muzyki? Music One - bez zastanowienia. One są warte każdej wydanej na nie złotówki.

Trochę fotek (dostępne na profilu CA na fb):

CIEMy.jpg

CIEMy2.jpg

CIEMy3.jpg

Edytowane przez dMXyEYe
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Słuchawki są na prawdę warte każdej złotówki. Myślałem, że nie będę może zadowolony, ale jest przeciwnie.

 

Słuchawki dla osób lubiących słuchać muzyki. To jest to. :)

 

Polecamm :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy w recenzji nie powinna się znaleźć wzmianka o cenie testowanego produktu?

od 759

 

zł czy euro czy usd? ;)

 

co za pytanie :P oczywiście że łatów łotewskich

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czy w recenzji nie powinna się znaleźć wzmianka o cenie testowanego produktu?

od 759

 

zł czy euro czy usd? ;)

 

co za pytanie :P oczywiście że łatów łotewskich

 

a ja myślałem że dinarów kuwejckich

Edytowane przez Krismarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stocki z innym kolorem czubka :]

 

Spotify słucham na codzień. Podczas typowego osłuchania się do recenzji słuchałem flaców, nie martwcie się i to wszystko głównie się na nich opiera. Mp3 320 kbps też, a było też 24 bit / 96 kHz koncert Chemicals Brothers ;) ( ale to z komputera z kartą dźw)

 

Sporo utworów w formacie ALAC mam dodanych do swojej playlisty spotify, bo tylko takie ta aplikacja wspiera jako dodawane z własnego dysku pliki lokalne.

 

 

Dodania wymaga fakt, że dla osób uprawiających sport są równie dobre - w każdych warunkach. Czy to upał, czy to deszcz, zawsze się sprawdzają.

Tak, używałem ich w tych warunkach.

 

Cena: 759 zł, tak jak napisał Piotrek.

Edytowane przez dMXyEYe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności