Skocz do zawartości

Pchełki Za 120zł


Neo

Rekomendowane odpowiedzi

ja napisalem:
Poza tym toeretycznie jest tak ze tych 20 Mhz i tak nikt nie wyslyszy, ale z drugiej ma to nieco inne znaczenie ( samych dzwiekow o tej czestotlisowsci nie wyslyszymy, ale takie spectrum czestotliwosci pozwala na wygranie wiekszej ilosci alikwotow (dzwiekow szeregowych tonu podstawowego) i to ma wplyw na barwe i brzmienie )

 

a oliver znow inteligentnie zripostowal :

Zgadzam sie z tym ze ludzkie ucho nie slyszy dzwiekow powyzej 16Mhz ale to nie znaczy ze te wyzsze czestotliwosci nie maja wplywu na ogolne brzmienie..............

A po cholere używasz tak pokręconego słownictwa? Zważ na to że wchodzą tu także ludzie którzy tylko sobie czasem lubią posłuchać i nie mają za dużo doczynienia z muzyką, a czytając takie językowe zawijasy jeszcze bardziej się gubią. Mówiąc szczerze to czytając tego posta to za pierwszym razem nie dotarło do mnie co piszesz, musiałem sobie go przeczytać drugi raz to wtedy załapałem, a Oliver to przedstawił w bardzo zrozumiały sposób

Umie czytac i zrozumialem eric`a i wlasnie mialem na celu to co piszesz ReGie :D - nic innego......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie słuchawki polecacie na długie dojazdy w środkach komunikacji publicznej?

najlepsze byłyby koss porta pro

Posiadam Porta Pro ale czy ktos w nich chodzi na ulicy?? Ja nie :D MOze dlatego ze mam Sony mdr ex 71 sl i lepiej sie sprawdzaja na ulicy pomimo goszego dzwieku od the plug...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku sluchawek i 40 Mhz , wierze ze nie ma to sensu, i ze przy 40 Mhz nie ma to realnego znaczenie,

 

Nieźle, o co wam chodziło z tymi Mhz ??

Chyba miałoby być kHz ??

Fajnie by było Oliver27 i eric, jeżeli ludzie słyszeliby dźwięki do 16 Mhz !! :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ktos z Ciebie nabija jak sie pomylisz to zapierda*asz na gg i wolasz zeby zmienic posta, a sam pozniej k...... wysmiewasz sie z innych ja sie pomyla. Nie pamieta wol jak cielenciem byl.......

 

Spokojnie stary, ale ty mnie nauczyles tego, zeby sie nasmiewac z innych, mowiac np. ze ktos jest z "dworca warszawa wschodnia" albo wysmiewajac mnie przy wszystkich glupimi tekstami niby-freestylow-ymi :lol:

 

Oliver27,

A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?

Ew. Mat. 7:3

 

Nazwałbym ciebie forumowym Dennisem Rodmanem :P

Taki kontrowersyjny koszykarz Chicago Bulls w latach 90-ych :D

A wtedy poprosilem cie o wymazanie tego, poniewaz nie chcialem zebys wyszedl na durnia piszac nie na temat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności