Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AK100 MKII


griffith

Rekomendowane odpowiedzi

leciała siostrolotem :)

 

Ale z chin ostatnio 3 tygodnie paczka leżała na poczcie, bo nie chcieli uwierzyć, że 2 kg części elektronicznych kosztowały 20$. I na koniec dowalili domiar 150 pln i 60 pln za obsługę celną. Bo estymowali wartość na podstawie wagi chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w miarę dobrze, bo Siostrolot lata w miarę regularnie do USA czy na wchód (głównie Indonezja, ale Chiny też się trafiają) i przywozi to co się do podręczniaka mieści lub na głowę. Ale już LCD3 to się bałem Siostrolotem zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już LCD3 to się bałem Siostrolotem zamawiać.

Eee tam. Moje LCD przylecialy na głowie znajomego "przemytnika" podpiete (oczywiście tylko wizualnie) do Fajfona :)

I podobno na lotnisku w NYC nikogo koleś z takimi nalesnikami na szyi nie zdziwił. Na Okęciu celnicy dziwne miny robili ale nawet nie zapytali...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyczysz Ty mi je wreszcie, zebym migl zachorowac i swoje kupic ??

Pożyczę, pożyczę. Tylko w robocie musi mi się trochę wyluzowac - w pazdzierniku powiniemem juz byc wolny jak dzika swinia. Wjadę Ci na chatę z nimi bo jeszcze mam parę tematów kabelkowo-wtyczkowych dla Cię ;)

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho bardziej chodzi o to, że najwięcej do powiedzenia w temacie ceny, mają ludzie niezainteresowani. Zainteresowani albo kupią bo są napaleni, albo na chłodno przekalkulują i im wyjdzie, że warto kupić. Ci którym po kalkulacji wyszło, że nie warto, nie są jednak zainteresowani. Oczywiście jest też grupa, która chce, ale nie może. Ale oni zazwyczaj cicho siedzą :P

Więc jako przedstawiciel grupy która chce ale nie może powiem że zarówno AK100 [z nowym softem] i jak AK120 są kompaktowymi ekstra sprzętami z najwyższej półki.

Niestety AK120 jest poza moim budżetem, a AK100 wydaje mi się być jeszcze nie kompletny bo jak iść to na całość. W dodatku penie poczekam aż RockBox na nie wyjdzie, bo jakoś tak do niego przyrosłem. ;)

I choć kiedyś pewnie rzucę się z motyką na słońce to na razie wyprzedaję graty i postaram się X3 po modach zadowolić jako full portable i iModem jako semi-portable. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

 

Każdy żyje swoim życiem i wybiera to co mu najbardziej pasuje. Niestety miniaturyzacja tez kosztuje.

Dla tych którzy chorują na AK120 nie zazdroszczę choć osobiście też bym chciał, ale musimy mierzyć siły na zamiary.

Ak100 wg. mnie spełni oczekiwania wielu, to już na prawdę fajniutki sprzęt. Ja przesiadłem się całkowicie na AK100 z innych źródeł dźwięku. Choć tęsknie za odtwarzaczem CD bo mam trochę jeszcze płytek. Ale wracajac jeszcze do wspomnianego w tym wątku Colorfly C4 - to jest dopiero moc. Wow factor murowany. Ale to juz trochę większy grajek. Aczkolwiek warto brac pod uwagę. Namiastką jest C3.

 

Apropo Audeze. Jeszcze cały czas można posłuchać u Nas LCD2 - dla zainteresowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C4 trzeba słuchać z dużej dziurki - koniecznie. Mała to jakaś porażka. Mała jak dla mnie nie działa nawet w połowie tak dobrze jak duża. Jeśli słuchaliście z małej to szkoda. Druga sprawa C4 jest wybredny w temacie słuchawek. Na wszelkich targach i oficjalnych prezentacjach pokazywany był z HD800 i wydaje mi się, że właśnie z klasycznymi wysokimi senkami gra najlepiej. Innym modelom tez dawał rade :) ale najlepsze zgranie z HD600,650,800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. C4 i cały tor do tego. Wolę iModa i AK100, które zgadzają się z moim stanem posiadania.

Równie dobrze można kupić u Fatso Klona. Będzie taniej, też stacjonarnie i pewnie lepiej bo będzie strojony pod usera.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności