Skocz do zawartości

All that Jazz


jupiterpm

Rekomendowane odpowiedzi

No jak ostatnio zrobiłem przegląd to okazało się, że znalazłem takie, których jeszcze nie słuchałem. Ostatnio kupiłem sobie płytę, którą już mam. Łapię się na tym, że większość nowości słucham tylko raz. Dużo tego do przesłuchania, cały czas ktoś wrzuca coś ciekawego. Życia nie starczy, żeby wszystkiego posłuchać, choćby raz.

Edytowane przez bendezar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, bendezar napisał:

Tak z ciekawości. Ile razy przesłuc**jesz zakupione płyty?

 

Pierwszy raz zawsze po zakupie, a potem w zależności od nastroju powracam do nich :) Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, aby płyta pozostała w stanie SS, jak to bywa u mojego znajomego, u którego kilkaset lp jest trzymanych jako egzemplarze kolekcjonerskie, zyskujące na wartości :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2020 o 16:11, Tytus1988 napisał:

Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, aby płyta pozostała w stanie SS, jak to bywa u mojego znajomego, u którego kilkaset lp jest trzymanych jako egzemplarze kolekcjonerskie, zyskujące na wartości :)

 

A potem odsprzedaje je komuś innemu, który znów trzyma je w stanie SS jako egzemplarze kolekcjonerskie i cykl się powtarza N* razy ;)

___________

* N dąży do nieskończoności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bednaar te najcenniejsze białe kruki zachowuje w swojej kolekcji, a posiadane dublety, gdy cena osiąga wysoką wartość, sprzedaje. U niego nabywanie winyli łączy się z kolekcjonerstwem. Sprzęt audio posiada natomiast od wielu lat ten sam - analogowy JVC Victora i tylko na nim słucha muzyki. Posiadany uprzednio tor z odtwarzaczem CD sprzedał. 

 

Osobiście nie wytrzymałbym, aby nie sprawdzić jak gra dana, legendarna płyta, ale każdy ma inne podejście do tego hobby. Życzę miłego dnia! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@espe0 dziękuję :) Jak pierwszy raz się natknąłem na jego utwór w streamingu byłem ciekaw, na jakim specyficznym saksofonie go wykonał: https://tidal.com/track/111670621 Jak sprawdziłem, to się zdziwiłem ;)) Ma też na koncie m.in. cover Bohemian Rhapsody: https://tidal.com/track/114362200 

 

edit: Z tymi reakcjami mam podobnie... ledwo kilka dam i już nic nie mam.

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności