Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

All that Jazz


jupiterpm

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czyżbyś pisywał tam pod innym Zappowskim nickiem? Greggery P.? ;)

Zawsze można się jeszcze raz zarejestrować, w ten sposób powrócił np. Windmill (ale chwilowo).

Trzeba napisać e-mail do Jakuza, bo on teraz tam administruje.

A tutaj zaglądam tylko wtedy, gdy szukam jakiegoś nowego sprzętu, np. teraz wzmacniacz słuchawkowy (zamówiłem SMSL sAp-II) :)

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sporo w tym racji, ja np. nie pisuję recenzji płyt, bo jestem umysł scisły i zawsze miałem "3" z wypracowań z polskiego.

Ja na FD zrezygnowałem z uczestnictwa w plebiscytach, strzelankach itp., ale zawsze można skorzystać z polecanek forumowych kolegów - dlatego tam jestem. Zresztą zrobili mnie moderatorem - już drugi raz w historii. Za pierwszym razem zresztą nie było wyjścia - skoro wspólnie z gościem o nicku greg al_chemy założyliśmy kilkanaście lat temu to forum - jeszcze na twoj.net :)

Fajnie Cię spotkać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bednaar napisał:

bo jestem umysł scisły

 

"Proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No, reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę". :)

 

Może faktycznie wrócę na tamto forum. Żeby nie było, że uciekamy od tematu jazzu... Na Forum Dinozaurów rzuciłem luźną uwagę, że słyszałem płytę zespołu Tribal Tech i całkiem fajny jazz-rock. Odpisał jeden z forumowiczów, że jest ich wielkim fanem i Scotta Hendersona, i jak chcę, to może mi podesłać kilka płyt. Po tygodniu przychodzi paczka z... Australii a w niej chyba z 6 płyt! To były czasy, kiedy nie było Tidala, Spotify i tym podobnych. Jak nie kupiłeś, nie pożyczyłeś, to nie miałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mir :) Mnie też podesłał kilka płyt - Nguyên Lê , Jeremy Steig, australijskie jazzy i parę innych. Super gościu - prawdziwy, bezinteresowny pasjonat, który uwielbia dzielić się muzyką. A ja do tej pory nie korzystam z wynalazków streamingowych - za stary na to jestem. Słucham z CD albo z mp3 sciągniętych z netu ;)

A propos Jeremy Steig'a - fani Beastie Boys na pewną kojarzą tę partię fletu:

 

 

 

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, rezystor said:

Przypadkowo byłem na tym  w Nospr Katowice naTauron Nowa Muzyka w lipcu:) 

Na marginesie, ile wcześniej trzeba pilnować by kupić do nich ciekawsze bilety?  Bo co wejdę to wszystko wyprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hibi napisał:

Na marginesie, ile wcześniej trzeba pilnować by kupić do nich ciekawsze bilety?  Bo co wejdę to wszystko wyprzedane.

Też nie mam pojęcia jak to działa. Ale też to zauważyłem. W dużej mierze mają na to wpływ bilety abonamentowe i być może zostaje wtedy mniej w puli do sprzedania. Wtedy kupiłem 2 i pół miesiąca wcześniej. 

Biorąc pod uwagę te czynniki tydzień temu kupiłem bilety na koncert Turnaua -13.04.2019, czyli z dość dużym wyprzedzeniem. 

Wchodzę na stronę Nospr co tydzień i sprawdzam czy jest coś ciekawego dla mnie, nie widzę innej taktyki.

Edytowane przez rezystor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Compton - bardzo przyjemne granie.

Ja ostatnio wałkuję Peter Delano - For Dewey (2008), nawiasem mówiąc jedna z płyt, na których testuję sprzęt (wzorowa realizacja) - a zakupiłem w Empik.com za... 4 zł :)

Tytuł płyty zwiastuje obecność na niej Dewey Redmana ;)

Zaczyna się tak:

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności