Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

System TAD za ponad 500tys zł w Białymstoku


RMS pl

Rekomendowane odpowiedzi

Z ogromną przyjemnością informujemy, że RMS.pl został oficjalnym dilerem legendarnej audiofilskiej marki TAD.

 

Technical Audio Devices Laboratories, Inc słynny japoński producent hi-endowego sprzętu audio zaprezentuje w białostockim salonie RMS.pl system wyceniony na ponad 0.5 miliona złotych!

 

System TAD zagra w sali odsłuchowej RMS.4D w następującym zestawieniu:
RAZEM: 538.200 zł
W związku ze znaczącym zainteresowaniem osób z całej Polski RMS.pl ogłasza odsłuchowe dni otwarte systemu TAD w dniach 16 - 21 września w godzinach 8.00 - 18.00.
Odsłuchy są bezpłatne - zapraszamy do kontaktu przed przyjazdem. W wybranych godzinach sala może być niedostępna na prośbę słuchających system dziennikarzy.

 

Ktoś zainteresowany? Macie ochotę posłuchać?

Edytowane przez RMS pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wymiar extremalnego audiovoodoo? 99 % dziennikarzy z tych zamknietych odsluchow wyjdzie swiecie przekonanych ze nie uslyszeli nic wiecej niz to co maja w swoich sprzetach za ~5-10tys. Ci sami dziennikarze napisza w swoich artukulach ze wlasnie uslyszeli Boga.

Ps. Nie chcialem byc zlosliwy ale sprzet za rownowartosc 100 metrowego mieszkania...? Jesli nie mozna przez niego uslyszec glosu Boga albo przynajmniej Elvisa to...

 

Wysłane z Marsa za pomocą Snickersa.

Edytowane przez LoCtoR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no Elvisa to można nawet obejrzeć w skali 1:1.

 

Jeśli niektóre kable sprawiają, że ma muzyka staje się namacalna, to z tego sprzętu widać jak zespół gra.

 

Swoją drogą zastanawiam się ile muszą kosztować kabelki do tego systemu, żeby nie ograniczały go i z czego muszą być wykonane.

 

http://www.hi-fi.com.pl/testy/systemy-hi-fi/44-tad-d600-c2000-a2500-r1.html

 

Już słuchali, już piszą, no nie wiem, niejedna recenzja kabli wychwala je bardziej niż sprzęt wart tyle co spore mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma swoje granice rozsądku, ale wydawać pół miliona złotych na audio to trochę przesada. Rozumiem wydać dużą sumkę na wzmacniacz o naprawdę dużej mocy, bo tu najbardziej widać że płaci się za moc, ale już odtwarzacz CD za 140.000zł to przesada <_< W dodatku nie czyta mp3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co odsłuchy są rozbite na poszczególne dni i godziny, żaden termin nie jest jeszcze przepełniony. Przypominam, żeby wcześniej przedzwonić do nas celem sprawdzenia czy owa godzina jest wolna. Więcej szczegółów ogłosimy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak z ciekawości, kto kupi sprzęt za 5 paczek, który został rozdziewiczony przez pułk wojska i dwie pielgrzymki? Ja wiem, w audio jest taki fajny zamiennik słowa używany- sprzęt został profesjonalnie WYGRZANY.

no ale to co, ludzie po nim skaczą, wszyscy macają i testują wytrzymałość rzucając o ściany? To chyba nie na tym polega odsłuch : s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i jutro ostatnie dwa dni odsłuchów. Zapraszamy jeszcze niezdecydowanych. A dla ciekawskich pierwsze recenzje z odsłuchów:

 

http://soundrebels.com/artykuly/reportaze/item/153-system-tad-w-rms-pl/

Edytowane przez RMS pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • Bywalec

A ja mam pytanie do firmy RMS, bo jako, że TAD to ekskluzywna działka Pioneera - czy mieliście Państwo do czynienia z kolumnami, takimi, jak:

- S1 EX

- S2 EX

 

Chodzi mi oczywiście o wersje z berylowymi tweeterami. A konkretnie o to, że w CR1 jest berylowy średniotonowy i wysokotonowy, natomiast w tej

serii Pioneera średniotonowy głośnik to już "zwykły" magnez i ile się traci na środku w stosunku do CR1?

 

Ps. ciekaw jestem, jak CR1 by zagrały w innej sali i innym towarzystwie, np. z jakąś ultra-czystą elektroniką p.t. Lavardin, YBA albo czymś w tym stylu,
chociażby np. z jakimś mocnym SETem na 845, efekty mogłyby być ciekawe. Swoją drogą CR1 na Audiogonie sprzedały się ostatnio za 28 tyś USD.

Edytowane przez Swordfish_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności