Skocz do zawartości

League of Legends


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Chyba się po prostu nudzi...

Nie polecam - gra na smurfie uwstecznia xD

 

Ja zarobiłem w ostatni weekend ~16k PZ przez mnożniki, a żeby się nie zanudzić (bo w 5-ciu to easy winy... 1 na 10 przegrywaliśmy na początku) to grywaliśmy trolololo linie... np Tresh ADC + Cait na suppie + Taric top - to jest fun i jeszcze trudno jest xD

Najlepsze, że nasz Taric z G2 ograł Riven z D4... a bot to w ogóle EASY był...

Przegraliśmy jak ADC był Teemo, a ja supp Cait... za dobry mid i las mieli po prostu :\

 

PS: stwierdzam, że w końcu po kilku miechach gry wrócił mi skill z sezonu 4 (był G2, ale ja prawie ranków nie grywam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch sezonów nie gram w ogóle rankedów i jedynie odpalam wieczorem ARAMa lub tryb specjalny kiedy wchodzi. Mój skill leży i kwiczy, nie mam kompletnie zielonego pojęcia jaka jest teraz meta i przyznam, że nawet nie chce mi się do tego wracać. Zbyt toksyczna społeczność, za dużo idiotów trollujących bez powodu, a ja nie mam nerwów, żeby użerać się z kretynami i denerwować, że straciłem 40min życia na grę z frajerstwem, które lami, nie chce w ogóle współpracować i ma generalnie kontakt z resztą teamu w tyłku. Muszę wrócić do Paragona :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi meta też się nie podoba dlatego nie grałem w lola przez 2 miesiące licząc że tylko przedsezon taki idiotyczny będzie.

Zacząłem grać nawet w CS'A, a wczoraj po claczu 1 na trzech i zabiciu 2 typów, jednego nie udało mi się znaleźć wyrzucili mnie z gry. W tym dwóch Polaków w teamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed końcem sezonu to najgorszy okres na wbijanie elo, start sezonu też.

 

@Vaiet, większość graczy im mniej interesuje się metą tym większy rank wbija, a ogólnie to doszedłem do podobnych wniosków co ty.

 

@ Sound John, ten zwykły matchmaking to jest śmiech na sali. w csgo, aby pograć z ludźmi , a nie zwierzętami to musisz grać jakieś faceit albo esea. Nawet wykupiłem na jeden miesiąc ESEA i doświadczenie jest o wiele inne i servery o wiele lepsze (te na zwykłym mm to jakieś najtańsze ścierwo, gdzie nic nie trafia celu, jak gra się na lepszych servach to trochę zajmuje ci nauka, bo nic nie trafiasz). Tylko co z tego skoro ty grasz przeciwko gościom rozsianym po Europie z pingiem 10, a do tego usługa jest nie warta kasy. Kiedyś były setki normalnych polaków chętnych do gry, którzy siedzieli na ircu albo na friendsach. Szkoda gadać...

 

@Saiya-jin, to nie ludzie są problemem tylko lol nie ma sensu w ocenianiu jednostek indywidualnie, jedyne do czego można dążyć to do jak najmniejszego zła, ale nigdy nie będzie dobrze. Rankedy 5v5 mają jedyny sens w lolu i każdy kto je grał to potwierdzi. A w soloq nie ważne jakie elo to i tak są trolle, każdy się kłóci etc.

Edytowane przez nsk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówisz gościowi, aby nie szedł w junglę, bo nie ma wardów, przeciwnego teamu nie widać, a połowa twojej drużyny gryzie glebę, a gość i tak idzie, a potem robi to samo po raz drugi i trzeci, no to jak to nazwać? Świętemu by nerwy puściły. LoL w jakiś przedziwny sposób dobiera graczy. Potrafi sparować dobrych graczy z totalnymi warzywami. To jest problem. Inna sprawa - np. obniżanie elo, jak się nie gra. Spadłem tak kiedyś po przeprowadzce z platyny III do golda. Jezscze inna sprawa - mecze resetujące twoją pozycję w ladderze. Sezon kończysz np. w platynie. Grasz 10 meczów. Wygrywasz dajmy na to 7 i... wrzuca cię w golda albo w silver. WTF?! To po co są te ligi? Niech lepiej przywrócą stary system elo (który i tak był denny, ale przynajmniej było wiadomo co i jak). Powinni jakoś rozbudować system oceniania graczy - tak, aby brał pod uwagę przebieg meczu. Co innego 4/3/6, kiedy twój team miażdży przeciwnika, a co innego, kiedy twój team ma po 0/7/1. Przecież to takie proste. Czasami odnoszę wrażenie, że w Riocie też warzywa siedzą. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warzywa, a księgowi tam siedzą, którzy dyktują, aby meta krążyła w kółko, bo przecież firma głównie utrzymuje się ze sprzedaży skinów.

 

Główną misją rankedów jest ciągłe utrzymanie zainteresowania u graczy. Większość graczy wbije ten sam rank co w poprzednim sezonie więc są duże szanse, że ewentualnie znudzi im się i odejdą. Nikt nie chce stać w miejscu ze swoim rankiem. Riot preferuje Flex Queue, bo ta kolejka ułatwia wbijanie ranków grając w grupie przez co klient będzie dłużej grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności