Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

League of Legends


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

Talon to taka gorsza wersja Zeda dla mnie, taki Zed dla noobów. Tym pierwszym warto grać jeśli ktoś jest kaleką pod względem mechaniki postaci (co można oczywiście nauczyć się spamować gierki daną postacią i oglądając innych graczy) albo wtedy kiedy Zed jest w mecie i jest banowany. Problem z Talonem też jest taki, że jak okazuje się on mocnym pickiem to Rito go od razu nerfi, bo jest łatwy do grania i jego winrate idzie w górę. Nikt teraz Zedem nie gra więc wolałbym nim cisnąć.

 

Tak ogólnie to dla mnie do platyny to nie ma czegoś takiego jak meta, w niższych ligach zazwyczaj ten wygrywa co umie grać lepiej swoją postacią.

 

Malzahar jest teraz gorszy early niż przed reworkiem, a w late gamie to jest mocny tak jak wcześniej był, ale jednak trochę gorzej pushuje. Malzahar po reworku przed nerfami to było niezłe op g...o, a szczególnie ten pasyw. Brandem nie lubię teraz grać, spory nerf po reworku jak dla mnie, ale trzeba przyznać, że stary Brand był op jak cholera i jak mówiłem o tym ludziom to się śmiali ze mnie.

Edytowane przez nsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz to możesz grać, on nie jest słaby tylko po prostu nie jest op jak kiedyś był. Stary Brand przy użyciu E + W potrafił zabrać ponad 30% hp, w lanie kombosami kosił ludzi jakby assassinem był + do tego w teamfightach też miażdżył dmgem. Na dodatek nie musiałeś kupować item na manę tylko od razu sobie budowałeś haunting guise ;). Jego rework nawet ma sens, bo bardziej pasuje do tego jaką rolę powinien pełnić. Jeśli będziesz grał przeciwko ludziom co będą stali w miejscu i nie wiedzą jak jego spelle działają w teamfightach to będziesz spory dmg robił, a to się często zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sami egoiści tutaj. Supportami nikt nie gra. Tahm Kench FTW!

 

Widzę, że sami egoiści tutaj. Supportami nikt nie gra. Tahm Kench FTW!

Ja gram przecież pisałem :P A leona to champ dla noobków, bo nie da się zagrać defensywnie nic.

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy miałem totalnie tragiczną nim serię. Linia wygrana, a potem w każdym tf moi nie robili nic :\

Jednak nawet z tytanic hydra nie bije on tyle, żeby szybko kogoś poskładać, taki jax w offtanka w late to dużo lepsza opcja przy niedorozwiniętym teamie :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam. Master Yi z 70% crit i 30/40% cdr = point and kill :D Wiadomo, wchodzi hard cc i jest kwik zarzynanego prosiaka, ale poza tym czysta radość, kiedy ADC schodzi na 2-3 strzały :>

 

Jak grałem rankedy, to Swain był moim mainem na topie. Niezabijalny, o ile przy niesprzyjającej linii była chociaż minimalna asysta junglera, który nieco stopował przeciwnika nie dając mu się rozpędzić za bardzo.

 

Nie mogę przeżałować, że od 2 sezonów Panteon wypadł z mety... Trochę odpadał w late, ale receptą na wszystko do mid-game'u była dzida na ryj :D

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantheon jest teraz mocnym pickiem, łatwy snowwball, mocna faza linii, noskillowe cc w teamfighcie na jakiegoś carry, do tego masterki pod władcę piorunów pomagają mu w tej fazie gry w której kulał - late game. Na solo Q bardzo mocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantheon teraz często pickowany. Dla mnie podstawą jak mecz jest wyrównany to po zejściu z lini składać go w tanka. Wtedy w late daje radę z resami, sporym hp i tytanic hydra ;)

PS: tylko mi ten ostatni item wydaje się op w tej mecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taki op teraz...teraz meta jest bardzo dziwna. Był okres gdy można było za darmo zmieniać Hydry. Krwiożercza lepszy early no i leczenie. Tytaniczna lepszy late dla tanków. No i leczenia brak. Ale za to daje sporo hp.

ja tam ko składałem po zejściu z linii w ad/hp i temy i jak jest w enemy jakiś ap to hexdrinker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności