Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

League of Legends


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

no ale popatrzcie. o to chodzi, że jednak nikt nie gra takim sionem. zamiast się zająć do końca jego reworkiem (który robią już ponad miesiąc) to robią nowych championów, jak teraz Ao Shin.

Starzy idą często w odstawkę i każdy gra tylko nowszymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Ja nie gram aż tak nowymi, z nowszych postaci to od dłuższego czasu podszedł mi tylko Lucian. A tak to gram Fiorą, Akali, Ez, Cait, Garen itp. :) Sion ma taki problem że trochę nie wpasował się w nową metę s3, on musi podejść blisko postaci żeby coś zrobić co nie zawsze jest dla niego łatwe bo prócz stuna nie ma jakiś gap closerów, co nie znaczy że Sion jest słaby - widziałem kilku przyzwoitych w s3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wbić Złoto IV w 3v3 więc jest już nieźle ^^ Tylko zmienili zasady nagród i każdy członek drużyny będzie musiał jeszcze po 10 wygranych wbić. W sumie mogę przegrywać już do woli, do srebra już nie spadnę a może jakoś uda się te 10 winów wbić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chickenek & Giwera na razie milczą na LoLu.

 

Jak Panataki przyjmie zapro to będzie 5-ciu i możemy wtedy kilka draftów w takim składzie zagrać, żeby ustalić kto na jakiej pozycji będzie (preferuje jungle/top, ale za supporta też się nie obrażę). Potem możemy rankedy lecieć ^^

Ale od razu mówię, że od 18 mnie nie ma, a BamboszeK7 może nie mieć czasu, więc przydaliby się jeszcze jacyś gracze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pykam w lola:) Aktualnie Gold III. Szczerze dużo ciężej było przebić się do Gold V z Silver I niż z GV do GIII:D (win streak 7 gier w GV i od razu 2 ligi do góry^^).

Generalnie gram AD Carry i jungle. Ogarniam też suppa i mida. Topa nie lubię:)

Jakbyście potrzebowali takiej osoby do teamu, to inv proszę:)

Od przyszłego tygodnia będę mógł co nieco pyknąć od czasu do czasu:)

Co do LoL`a, to wiem, że DOTA jest bardziej zaawansowana, ciekawsza, ale jest też DUŻO trudniejsza. Nie mam czasu na ogarnianie całej mechaniki tej gry i wszystkiego od nowa. LoL jest łatwy, rozluźniający i daje wymierną przyjemność z grania:) That`s why lol, not others:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności