Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

League of Legends


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że przerwa dobrze zrobi ;). Ja nie lubię duoq, a wzwyż to już lepiej nie mówić. Mi się nawet nie podoba fakt, iż robią solo/duoq, powinno być solo only i dynamic osobno. Gdyby to ode mnie zależało to powróciłbym do systemu ELO liczbowego, uniemożliwił grania pierwszy raz postacią na rankedzie (np. musisz zagrać 5 gier na normalu wtedy postać odblokowuje ci się na ranked) i zrobił hard reset po tym sezonie i każdy zaczyna od b5 bez placementów. Tylko, że wtedy 95% graczy by siedziało w bronzie, a to Rito nie na rękę, bo ludzie przestaną grać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przerwa dobrze zrobi ;). Ja nie lubię duoq, a wzwyż to już lepiej nie mówić. Mi się nawet nie podoba fakt, iż robią solo/duoq, powinno być solo only i dynamic osobno. Gdyby to ode mnie zależało to powróciłbym do systemu ELO liczbowego, uniemożliwił grania pierwszy raz postacią na rankedzie (np. musisz zagrać 5 gier na normalu wtedy postać odblokowuje ci się na ranked) i zrobił hard reset po tym sezonie i każdy zaczyna od b5 bez placementów. Tylko, że wtedy 95% graczy by siedziało w bronzie, a to Rito nie na rękę, bo ludzie przestaną grać ;).

W brązie zostały by tylko brązy.Jak ktoś z wyższej rangi może nie być w stanie wyjść z brązu nie trollując :D

W platynie i wyżej jest max 10%, ja w tym sezonie na smurfie wyszedłem z brązu 5, do golda w 4 dni. Z brązie grałem dla jaj, nunu fullap na supporcie, teemo na supporcie. Dlaczego na suppie? Bo nie chciało mi się czekać na gry xD kwestia skilla a nie temu. Jak przegrywasz to tylko dlatego że jesteś za słaby by być w wyższej dywizji. Ty masz robić gry solo, a nie myśleć że jak team cie nie wycarrował to jest do dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się generalnie zgadzam z tym co mówisz, ale chyba nie powiesz mi, że ten system co jest teraz jest idealny. Trzeba być dosłownie debilem, żeby spaść wbijając 5 rangę w dywizji i dlatego ten system nie działa, ale taka jest polityka Rito, bo ludzi trzeba nagradzać na siłę, aby zostali przy grze. Jak myślisz dlaczego jest to całe DynamicQ, właśnie po to, aby ułatwiać nabijanie dywizji, ale że dużo ludzi przestało grać i generalnie pomysł się nie przyjął to teraz będzie powrót.

 

Jakikolwiek system, gdzie np. ludzie, którzy są w B1-2 grają lepiej niż S5 jest bezsensu dla mnie. Widzisz jakąś różnicę między np. G5 a P5? Kiedyś kolega mnie męczył, aby z nim pograć rankedy i wyciągnąłem gościa do golda, a jego poziom indywidualny to był max. s5. Było to duoq i sam ten fakt, że coś takiego jest możliwe jest bezsensu. Albo jak np. porównać gościa, który dopiero zaczął grę i trafił do silvera z gościem co ma przykładowo 1000 gier i siedzi dalej w tym silverze, 99% przypadków ten drugi jest lepszy, a dywizja tego nie oddaje.

 

To jak jest to rozwiązane w Dota2 wydaje mi się 100% lepsze niż lol tylko kurde jeszcze, żeby gra się spodobała ;).

Edytowane przez nsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nsk Osobiście dla mnie całkowity koniec rak/noob teamu to dopiero p4.... Ten system nie jest idealny, sam czekam na koniec dynamic q bo do platyny dostało się za dużo noobów, do golda tak samo :( Szczególnie widać to w platynie 5, oraz goldzie 5, w s1 oraz g1 ludzie lepiej grają. Do golda wygrywasz gdy masz dobrą mechanikę gry, farmisz/znasz skile przeciwników, ich cd/wiesz kiedy należy spodziewać się summoner speli. Robisz grę solo, i nie ma co narzekać, że twój team jest taki czy inny tylko wrzucić na luz i dawać z siebie wszystko.

Ja z b5 do s5 miałem 95% winratio offmetą ;)

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Normanie chyba zacznę szukać boostera - nie zdążę wyjść do golda (za mało czasu) i odebrać małokaja xD

Tłukę na zmianę rene top, nauti supp - wszystkie linie wygrane elegancko, ale mecze już niekoniecznie :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normanie chyba zacznę szukać boostera - nie zdążę wyjść do golda (za mało czasu) i odebrać małokaja xD

 

Tłukę na zmianę rene top, nauti supp - wszystkie linie wygrane elegancko, ale mecze już niekoniecznie :\

Z silvera na supporcie da się wyjść chyba tylko blitzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, ale mój adc ma na lini po 5 i więcej fragów, a przeciwny 0...

Nie gram Blitzem, bo umiem grać Nautem i już wychodziłem nim wyżej ;)

Tyle że w silverze, ludzie albo coś ogarniają albo są mentalnymi zwierzętami. Dlatego najłatwiej wyjść champami Który mają bardzo duży wpływ na rozgrywkę, teamfighty.

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie powiedziałbym, aby Blitzcrank był jakiś super do wbijania elo, ale jest dobry. Jak już wbijać na niskim elo to trzeba dmg robić za innych ludzi (pod warunkiem, że solo jedziemy, bo jak duo to można i tankiem). Karma, Thresh, Velkoz i Zyra dla mnie są najlepsze na to elo.

 

Jak coś to napiszę do ciebie w grze crysis to może coś pomogę, ale trochę zardzewiały jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie powiedziałbym, aby Blitzcrank był jakiś super do wbijania elo, ale jest dobry. Jak już wbijać na niskim elo to trzeba dmg robić za innych ludzi (pod warunkiem, że solo jedziemy, bo jak duo to można i tankiem). Karma, Thresh, Velkoz i Zyra dla mnie są najlepsze na to elo.

 

Jak coś to napiszę do ciebie w grze crysis to może coś pomogę, ale trochę zardzewiały jestem.

Ja nim full ap sobie wychodziłem z b5 :) Albo teemo na supporcie. dmg i tak największy. Poza tym ja blitza mainuje i mam 80-90% grabów w grze :P

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Brązu to sie wychodzi wszystkim więc to nie argument ;).

 

Dobry jest Blitz, ale ja nie lubię nim grać od czasów nerfów. Jego nowe W jest bardzo wkurzające, wolałbym po prostu, aby ucięli mu gdzie indziej mov speed, a nie dawali slow. Do tego pojawiło się dużo picków, które utrudniają nim grę.


Jednak nie pomogę, bo nie mam dostępu do konta. Rito wymusza zmianę hasła jak się próbuję zalogować, a nie mam dostępu do maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności