Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

League of Legends


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki Panowie, za brak odzewu. Konto udostępniłem koledze na kilka dni, ale już gram :) Widze, że wdrożyliście niezłą inicjatywę :D To podrzućcie mi zaproszonka do teamu i friendsów: Chickenek

 

Moje pozycje: mid/jungle main

adc/support second

top - tragedia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie pykam w LOL-a, ulubiona pozycja to solo top, a najczęściej gram Pantheonem. Ostatnio spodobała mi się również jungla, ale muszę doszlifować umiejętności. Konto mam na EU North - East. Obecnie awansuję z Bronze IV do Bronze III
EDIT: I widzę, że nie mam czymś się pochwalić :D

Edytowane przez Serji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra srebro III wbite, teraz tylko do golda się przebić ^^

Wiedziałem, że jungle Jarvan/Xin oraz mid Akali/ryż pozwolą względnie carrować grę.

Gdyby nie 2x troll in team oraz 1x afk support pewnie byłoby lepiej ...

No i raz s******liłem mecz, ale każdemu może się zdarzyć nie mieć pozytywnych stat 1/10 ^^

 

No jak ktoś chce jeszcze zapro to proszę się wpisać tutaj.


PS: Oglądam Twój 1. mecz o wejście do diamond 4 Chickenek , ale na lolu Ci teraz truć nie będę, skup się, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w silvera jest wyjść często nie łatwo, gdy trafiają się ludzie, którzy gdy jest się junlerem i pinguje midowi, żeby wziął blue to milczy, żeby pomógł, to też milczy, a na końcu meczu "bg, report jungler, no blue, no help, idiot'.. więc no..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój crysis ja już będę grał 5te promoty do diamentu 4 i jeśli mam być szczery, to teraz diament to elo hell, czyli odbyt tej gry. Tyle kont z e-bay, że to jest jakieś nieporozumienie. Ahri na adc, heimer na midzie, support, który bierze farme, to tylko lekkie przykłady tego co się tam dzieje. Nie wspomnę już o lol community, gdzie toksyczność przerasta najwyższy próg ^^ Myślę nad przeniesieniem się na westa w następnym sezonie, ale czuje, że tam może być tak samo ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba czas powoli przejść na dotę, to i tak była moja main gra przed LoL'em jeszcze za pięknych czasów Warcrafta 3 (swoją drogą, co ja bym dał za 4'tą część tej genialnej odsłony...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam klucz do doty, baardzo chętnie bym zagrał, ale mój procesor jest.. po prostu do dupy :) Jeżeli uzbieram to 350zł, to kupię sobie phenoma ii x4 945, i możemy grać w Dotę. ;)

A co do diamentu, to nie jest tak, że diamond to teraz elohell. Wynika to właśnie z tego, że ludzie myślą, że są za dobrzy na silvera, ale nie potrafią wyjść, kupują konto i grają w diamondzie, tam znowu spadają do silvera i znowu mówią, że są za dobrzy, i tak w kółko. Silver i diamond, są jednak najgorszymi ligami, bo czasem nawet w brązie są lepsi ludzie, bo często gram ze znajomym z brązu i są ogarnięci.

1 na 3 mecze trafia się team, który wie co ma robić. To jest wszystko. Nawet jeśli ktoś ma 0/3, to i tak, jeżeli się będzie dobrze zgrywał z drużyną, grał ostrożnie, to szybko wyjdzie na plus i wygrana jak na dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak jak mówisz, bo nowy system "elo" jest tak spier******(SIC!), że nie możesz spaść z diamentu w dół ani z platyny do golda, ani z golda do silver etc. Możesz spadać tylko z ligi 1 do 5. Dlatego moim zdaniem powinno być to zrobione tak:

Ligi od 1 do 5 i tylko jedna dywizja bronzu, srebra, złota, plat, diamentu i challenger'a (nie tak, jak jest zrobione teraz, że gold jest podzielony na pierdyliard dywizji). W swoim poziomie (załóżmy gold) grasz tylko z przeciwnikami z tego samego elo (też gold) i TYLKO przy promotach może Ci wylosować ludzi z ligi wyższej (plat 5). I żadna blokada na spadanie poziom niżej, normalnie powinno być, że można spaść z diamentu do srebra. Taki system zlikwidowałby raz dwa bezsensowność kont z ebay, wsadził elo hell we właściwe miejsce i nie byłoby incydentów, że jestem w diamencie 5, a na matchmaking gram w swojej drużynie z Goldem2 i platynami, a w przeciwnej 3 diamenty i 2 platyny. To jest dla mnie chore.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W challengerze jest 50 miejsc na cały serwer, więc raczej zwykłe szczęście do teamu nie wystarczy ;) A jak komuś nie idzie niech sobie zrobi przerwę ^^ Takie zasady panują w challengerze, jeżeli ktoś wbije wyższe elo to wypadasz, problem z głowy. Ten system to tylko zwiększył sprzedaż kont, bo raz wbity diament, zostaje do końca, nawet jak przegrasz 100% gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mówienie, że ludzie są głupi, jest bez sensu. To prawda, że nie można samemu wyccarować gry, ale można tak to rozegrać, żebyś ty był nafeedowany i dawał radę zabić sam kilku, a team motywować, a nie flamić, że są do dupy. Mówić, żeby Ci pomogli, możemy wygrać, itd. Sam ostatnie 11 meczy rankingowych pod rząd wygrałem 9, 2 przegrałem. Kilka meczy takich miałem, że to właśnie wpływ na czacie i kupowanie wardów, przeze mnie, przyniosło nam zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: To podobnie jak ja :) Jakoś we wrześniu dobiłem Silver 1 i grałem duo z kolegą z bronzu (:D) szybko wbiłem promocję, która grałem 2 razy, potem miałem mały problem odbić się z Gold 5 ale już wbijałem Gold 2 gdyby nie ban na 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności