Skocz do zawartości

Philips Fidelio L2


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeżeli nie wskoczy VAT to całkiem ok bo wyjdzie ok 530 PLN. Jednak z podatkiem będzie już ok 660 a za tyle też można wyrwać używki z gwarancją u nas. Poza tym jakiś czas temu był hype na ten model i już przeminął :D .

 

 

no to za tę samą cenę wolałbym nowe niż używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał teraz więcej rezerwy w budżecie to bym brał. :) Przewiduję dobrą synergię z geekiem. Świetne słuchawy... aczkolwiek nie do końca uniwersalne.

Na szczęście również nie posiadam wolnych rezerw ponieważ miałem te słuchawki jakiś czas temu i faktycznie grają zacnie.

Edytowane przez superbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odśwież trochę wątek. Właśnie zakupiłem L2 z komisu. Czy ktoś miał okazję używać tego modelu na przykład z Note4 czy iPhone 6s plus? Jakie wrażenia?

 

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pady mo�na wymieni�?

Mnie siďż˝ zepsuďż˝ jeden

Fatso kiedyś zakładał pady od HM5 do Fidelio L2 ale pisał, że proces do najłatwiejszych nie należy. Testował na różnych ale najlepiej wg niego się sprawdziły standardowe skórkowe do HM5.

Edytowane przez superbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odśwież trochę wątek. Właśnie zakupiłem L2 z komisu. Czy ktoś miał okazję używać tego modelu na przykład z Note4 czy iPhone 6s plus? Jakie wrażenia?

 

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Przez długi czas miałem takie połączenie u siebie, note 4 z ultimate kernel v62 i Viper FX, przesiadłem się z L2 na Meze 99, była to dobra decyzja, w gatunkach których zazwyczaj się obracam, czyli metal, hard rock, muzyka filmowa to połączenie wypadło idealnie. Później jak będę miał chwilę to napiszę trochę więcej, wracam do pracy

 

Wyklikane za pomocą N910C

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czas na kilka zdań pierwszych wrażeń. Wygląd i jakość wykonania - obłędna. Póki co słuchałem ich tylko z iphone 6s plus. Pierwsze odsłuchy na tidalu hifi i Spoti premium był takie sobie, pewnie dlatego, że było to słuchanie z doskoku, bez skupienia. Dopiero wczoraj późnym wieczorem zapodałem dłuższy odsłuch i już wiem, że L2 to kawał dobrych słuchawek nawet do telefonu. Mogę wręcz powiedzieć, że przez nie zarwałem pół nocy i dziś ledwie funkcjonuję. Ale nie mogłem iść spać, gdy puściłem na nich Yello "Anthology" i każdy kolejny kawałek skutkował radochą i bananem. Puściłem na nich też swoją playlistę z kawałkami testowymi i naprawdę jest moc. Podoba mi się ta ich maniera grania, nie doświadczyłem kującej góry. Dla mnie bomba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ktokolwiek miał okazję testować ze stockowym AIM SC808? Zgrają się? Góra może być wyraźna i podkreślona ale byle nie ostra/sybilująca. Cel: muzyka rozrywkowa. Trochę lekkiego popu, rocka i metalu.

 

 

Najlepiej jak by ktoś na tych słuchawkach Fidelio L2 sprawdzili te 2 kawałki:


i krótko powiedzieli, czy się te słuchawki nadają do takiej muzyki. :)

 

 

Pytanie nr 2:

 

 

 

są Denony D600 za 660 zł z Amazonu, które są jednak bardziej domowe ale i bardziej wygodne.

Jakie Denony? W necie są Denon AH D600 za niemal 2000zł

Edytowane przez Zgudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Super. Dzięki za szybki respons

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Proszę bardzo.

Pałąk na minimum i jak dobrze włożysz to nie trzeba kabelka wypinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czadowo. Póki co niedostępne w tym sklepie. Nie wiedza kiedy towar powróci. Ale rozejrzę się w innych sklepach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Masz jeszcze ten

 

Tak wygląda

4200cde3665bc998eb6062b69d7ffcb9.jpg

 

Jest sztywny, przez co fajnie chroni.

Edytowane przez lolomanolo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui Brainwavz jest 3 o cm dłuższe. Niby niewiele, ale robi taką różnicę, że nie trzeba kabla wypinać jak chowasz.

A gniazda to wiadomo : "wtykasz-wytykasz" i w końcu zaczyna szwankować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności