Skocz do zawartości

Philips Fidelio L2


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie slucha L2

Kawalek : Elsiane - Vaporous

 

Bez zbednych ceregieli : Bardzo dobre sluchafony. Warte swojej ceny.

Super muzyka - ale wokalistkę (za uporczywą manierę) mógłbym zabić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie z ich odbiorem jak Fex. "Gadaliśmy" na privie.

Z mocnego, dużego klocka w utworach gdzie jest dużo basu, bas potrafi u mnie zamulić.One chyba nie lubią za dużo "prądu", a może ja nie lubię takiego brzmienia.

W akustyce i w lekkim graniu typu Vollenweider spoko, ale jak puściłem trochę riffów Scorpionsu z mocną postawą basową - nie podobało się zbytnio.

 

Z Sony A15 super - po to kupowałem, jestem zadowolony.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie z ich odbiorem jak Fex. "Gadaliśmy" na privie.

Z mocnego, dużego klocka w utworach gdzie jest dużo basu, bas potrafi u mnie zamulić.One chyba nie lubią za dużo "prądu", a może ja nie lubię takiego brzmienia.

W akustyce i w lekkim graniu typu Vollenweider spoko, ale jak puściłem trochę riffów Scorpionsu z mocną postawą basową - nie podobało się zbytnio.

 

Z Sony A15 super - po to kupowałem, jestem zadowolony.

Dokładnie, z samych grajków jest lepiej.

Touch 4G na połowie głośności je pędzi, dobra separacja i holografia. Scena duża i czytelna.

Niech trochę pograją i wieczorem porównam je łeb w łeb, z HP100. Coś musi od mnie wylecieć, za dużo tego już się zebrało.

U mnie jako portable pewnie by się marnowały. Rzadko tak użytkuję słuchawki. Ktoś, kto często słucha z odtwarzaczem będzie zadowolony :)

FeX posłuchaj L2 z

181870.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał sprzedać, to kupię. Nie mam fajnych słuchawek na spacery :) no i muszę im dać druga szansę. Pisałem wcześniej, ze podobały mi się tylko z touch5, nie byłem widać w błędzie, że grają najlepiej z playerów...

Spacery i muzyczny relaks, to jest ich przeznaczenie właśnie

 

Jakby ktoś chciał sprzedać, to kupię. Nie mam fajnych słuchawek na spacery :) no i muszę im dać druga szansę. Pisałem wcześniej, ze podobały mi się tylko z touch5, nie byłem widać w błędzie, że grają najlepiej z playerów...

Spacery i muzyczny relaks, to jest ich przeznaczenie właśnie

a i do filmów też polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności