Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki wokółuszne, zamknięte do 300pln ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc w zakupach, gdyż po przejżeniu oferty na stronie sklepu MP3Store, poczułem się jak osiołek co mu w żłoby dano.

 

Informacje:
Konstrukcja: Wokółuszne, zamknięte
Aktualnie używam słuchawek: Sennheiser HD500 i AKG K420
Sprzęt z którym głównie będą używane to: komórka (Xperia U) i laptop
Muzyka: Chillout, Rock, Klasyczna, + jakakolwiek z dobrą/ciekawą gitarą; mp3 256kbps+, flac
Miejsce/a odsłuchu: Biuro Open Space ... dlatego jestem zmuszony przejść z pół-/otwartych na zamknięte

Generalnie bardzo mi się podoba brzemienie moich AKG K420 i chciałbym słuchawki o podobnym brzmieniu, tylko o innej konstrukcji: wokółuszne, zamknięte z gąbkami welurowymi bez mocno dominującego basu z dobrą separacją.

 

Zależy mi najbardziej na tym żeby były wokółuszne aby jak najmniej męczyć uszy, a materiałowe gąbki wolę po złych wspomnieniach odłążącej czarnej maziaji ze słuchawek HD500 (gąbki wymieniłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten welur to jednak fanaberia ...

Przejżałem ofertę sklepu jeszcze raz i wyszła mi taka lista słuchawek:

Sennheiser HD419

Sennheiser HD429

Sennheiser HD449

Koss UR20
Koss UR22v

Koss UR29

Przedział cenowy spory od 70 do 300pln, ale czy ktoś ma któreś z tych słuchawek i może wypowiedzieć się na temat ich brzmienia ?

Opis ze sklepu MP3Store sugeruje, że HD419, HD429 i UR29 mają mocny bas, co mam obawy mogłoby skutkować dominującym basem w muzyce którą preferuję.

Co pozostawiałoby wybór pomiędzy UR20, UR22v, HD449.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności