Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Philips SHP9500


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale 20 osób kupiło za 300, a nie za 480. I pewnie jeszcze pojawią się w tej cenie. 612 też można i za 700 kupić.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 20 osób kupiło za 300, a nie za 480. I pewnie jeszcze pojawią się w tej cenie. 612 też można i za 700 kupić.

może na AKG nie ptrzeba robić promomocji :P

rynkowe ceny

amazon 94 ojro SHP

thoman 125 ojro 612pro

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem również swoje philipsy ze zbiorowego zamówienia.

Na pierwszy rzut oka to w sumie bardzo biednie zapakowane. Pudełko tektury, słuchawki zapakowane w woreczek, niezbyt estetyczny. Obok luzem kabelek z przejściówką na dużego jacka i woreczek pochłaniający wilgoć - fin.

Żadnych papierów, instrukcji, ozdobników, dupereli. Biednie, lub jak kto woli: minimalistycznie ;). Same słuchawki wyglądają na dobrze wykonane ale również nie wydają się solidne jak czołg od razu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo nimi zainteresowany ale jakoś nie mogę się przełamać do wpisania na listę. Prośba do tych, którzy już dostali paczkę: moglibyście napisać coś więcej o nich? Jak jest z wygodą? Te pady nie są zbyt twarde (bo na takie wyglądają;p)? Może jakieś porównanie do Q701? Mają do nich przynajmniej start? ;p

 

EDIT:

Myslicie, że DX50 da radę je napędzić?

Edytowane przez szkubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX50 spokojnie je napędzi. Słuchawki bardzo wygodne, nie ma sie co bać. Chyba badziej niż Q701.

 

Piszcie w temacie 9500, tutaj niech zamówienie kolejne leci.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesione z wątku "zbiorówka":

 

Szkubi za 3 stówki to jest zakup roku :-) Tyle mogę powiedzieć, bo 5 min. temu je założyłem. Dla mnie grają fajnie już prosto z pudełka.

Trochę je czuję na żuchwie, ale to dlatego, że na co dzień słucham na okrągłych padach. O, chwila minęła i zacząłem się przyzwyczajać.

Czy pady są miękkie ? Hmmm ... porównująć z K550, które leżą obok to są twardsze, o ... bo ja wiem ? O 20-25%? ale są wygodne.O twardość bym się nie martwił.

 

Sorry, idę słuchać, bo muszę o 4 wstać, a chcę się chwilę nacieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew. Jesz przyłączę się do pytania @Gorionn. Jak wytrzymują porównanie Z HP100, któe posiadam i bardzo mnie bawią przy słuchaniu ;D Domyślam się, że jest mniej basu i więcej góry ale czy nie jest zbyt nudno?

 

EDIT:

Dodam jeszcze, że jak słuchałem w saturnie Q701 z moim DX50 to mi się podobały ;D Szkoda, że nikt nie może porównać tych dwóch nauszników.

Edytowane przez szkubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damix do czołgu to się kask zabiera ;)

 

Aleck za 3 bańki nie znajdziesz tak grających otwartych, które nie są zbyt wybredne od źródła. Powiem że skrzypce grają dla mnie bardzo przekonująco.

 

To jest zupełnie inne granie niż hp100, SMy mnie męczyły, te mnie relaksują.

 

UAE23+O2 powinien być ok zestawem do nich, aczkolwiek już nie mogę sprawdzić.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z S638 dałyby radę? Grado SR60i zgrywały się z tym plejerkiem pięknie IMO, ale nie przekonuje mnie kompletnie ich konstrukcja. Philipsy wyglądają pod tym względem dużo lepiej, przynajmniej na zdjęciach. Do zbiorowego się niestety nie dołączę, bo fundusze będą dopiero za jakieś 2 tygodnie, ale chętnie bym polował na nie w komisie. :) Swoją drogą, to chcę zobaczyć jak ludzie będą się rzucać na te pojedyncze sztuki lądujące w komisie. Może być zabawnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem z taczki5, IPada mini, teraz z dacmagic100-Rapture amp.

Słuchawki są klasowe. Jak grają? Dobrze. Tak jak należy. Nie mają swojej maniery. Grają. Jednak na mnie robią wrażenie. A to nie jest - wbrew pozorom - proste. Killer? Za 300 pln? Killer killerów. Czy to jest poziom q701/hd600 etc...? Na pierwszy rzut ucha - bez dwóch zdań - tak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manuelvetro Tym porównaniem klasy do q701 w sumie zaskoczyłeś mnie bo jednak 300zł vs 900zł to spora różnica. Mam jeszcze godzinkę na przemyslenie sprawy. Niestety dla mojego portfela chyba skończy się na zakupie na zbiorówce ;D Mam nadzieję, że mi podejdą ale w razie gdyby nie to patrząc po zainteresowaniu na forum może uda się odsprzedać bez znacznej straty ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem łeb w łeb, q701 mam na kablu droższym niż cena shp9500 :D , nadto te są niewygrzane. Mogę wpiąć kabel standard do q701 i porównać, po kilkunastu godzinach grania shp9500. Teraz wpiąć jednak nie mogę, bo klikam z góry, a na dole, gdzie są q701 goście - już - śpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał, że słuchawki entry-audiophile będą zaczynać się na poziomie 300zł :D

 

Granie podobne do hd650 z tą różnicą, że jaśniejsze, mniej pluszowe i czystsze. Senki mają swoje przyprawy, a shp są czyste jak powietrze...

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina późna, więc wybaczam - czystsze. Nie lubię wypominać błędów, lecz ten jest zbyt rażący. :P

 

Jak one są aż tak czyste, jasne i przewiewne, to nie wiem, czy mi podpasują... Ale spróbuję, w końcu kiedyś trzeba, a HPeki mimo że fantastyczne, to ciut mi się znudziły.

Edytowane przez Gorionn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tkwi sukces shp9500 - soniczny?

Wiernie, równo grające, przestrzenne, swobodne, z oddechem. Bliskie neutralności, nie podbarwione.

Z energią.

I do tego przyjemnie grają :)

Po prostu.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tkwi sukces shp9500 - soniczny?

Wiernie, równo grające, przestrzenne, swobodne, z oddechem. Bliskie neutralności, nie podbarwione.

Z energią.

I do tego przyjemnie grają :)

Po prostu.

 

Dobrze powiedziane, moje wrażenia są podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności