Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Otwarte/półotwarte do imoda video 5.5g do 300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pozbyłem się v-jaysów w rozliczeniu za imoda, więc nawet nie wiem, jak to by razem zagrało, ale - tak, czy inaczej - brakuje mi słuchawek otwartych/półotwartych do tego playera, które będą grały z nim bez żadnego wzmaka.

 

Rzuciłem okiem na podobne forumowe tematy i przewijał się tam motyw akg k420 (poza tym wszyscy chwalili CAL!-e, ale ze względu na ich konstrukcję odpadają). Poza tym w komisie pojawiły się aiaiai tracks, które mają dobre recenzje i może warto byłoby zaryzykować?

 

Nie jestem jakimś miłośnikiem basu. Lubię natomiast porządek na scenie i szczegółowość.

 

Polecicie coś?

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Cena - w tytule (do 300,00 zł); rozmiar - nie mam zielonego pojęcia :D (mieściłem się w v-jaysy i CAL!, jeśli to coś pomoże - ew. napiszcie, co mam zrobić, żeby podać wam rozmiar :D ).

 

Wzmak - aktualnie brak i brak planów na zmianę tego stanu rzeczy :) .

 

@up - słusznie - ipod video...sorry za zamieszanie...

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - nie chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj.

 

Odwracam kolejność (słuchawki-->wzmacniacz), więc pytam jaki przenośny wzmak polecalibyście do tego playera? Narazie grałby tylko z dokami z mojej sygnaturki, więc w ogóle nie wiem, czy jest sens kupowania takowego. Fiio E07k dałby radę (jego zaletą jest również możliwość podłączenia do kompa)? Cena bez zmian, czyli 300,00 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMSL sAp-4s. Tylko amp za to cena do około 200 zl. Warto z

z Chin kupić albo od kogoś. Dobry dźwięk, sprzęt lekki i mobilny.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMSL sAp-4s. Tylko amp za to cena do około 200 zl. Warto z

z Chin kupić albo od kogoś. Dobry dźwięk, sprzęt lekki i mobilny.

...dzięki za odpowiedź...mimo wszystko dopytam Cię o tego e07k - miałeś z tym do czynienia? I czy jest to sens kupować wzmaka do samych doków, czy lepiej dozbierać i kupić wzmak+nauszne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMSL sAp-4s. Tylko amp za to cena do około 200 zl. Warto z

z Chin kupić albo od kogoś. Dobry dźwięk, sprzęt lekki i mobilny.

...dzięki za odpowiedź...mimo wszystko dopytam Cię o tego e07k - miałeś z tym do czynienia? I czy jest to sens kupować wzmaka do samych doków, czy lepiej dozbierać i kupić wzmak+nauszne?

Tez miałem ten problem lepszy był 4s, z tym że ja idę chyba wyżej wymagania hd565

 

wzmak do samych doków a co to za doki ze ampa chcesz im dac ? takie >1kzł to i moze jest sens

do nausznych kasa na amp jest lepiej wydana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E07k dobry i może pełnić role daca usb. Ale smsl w sumie zgrabniejszy, tańszy. Jednak fajnie do niego dokupic kiedyś nauszne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Minęło trochę czasu, ale temat muszę odkopać, bo pytanie jest aktualne.

 

Mój zestaw to imod video + S.M.S.L. sAp-4s.

 

Marzą mi się słuchawki brzmieniowo zbliżone do Ety Hf3.

 

Nie wykluczam słuchawek zamkniętych.

 

Wolałbym, aby nadawały się na wyjście na miasto, ale nie jest to obligo.

 

Budżet: 500-600 zł (mogą być używki w tej cenie).

 

Tyle z mojej strony. Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności