Skocz do zawartości

Samsung Galaxy S WI-FI 3.6 (mp4, a nie telefon) - jakość dźwięku


Rekomendowane odpowiedzi

Witka,

recenzji ani w necie, ani na forum nima:( A mnie interesuje jakość dźwięku tego ustrojstwa, bo szukam odtwarzacza (nie telefonu) z w miarę dużym i czytelnym wyświetlaczem, łatwą obsługą, drag&drop i fajną ceną. Ale dźwięk musi być co najmniej przyzwoity, a o tym nigdzie nie piszą...używał ktoś z szanownych forumowiczów? Jeszcze żeby sprecyzować chodzi o model SAMSUNG GALAXY S YP-GS1. z ekranem 3,6 cala. Kupiłbym taczkę, ale nówka (a tylko nówka mnie interesi), jest sporo droższa...Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

Pozdr,

mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie myślę nad zakupem iPod'a lub tego czegoś i przyłączam się do pytania.

 

Wygrzebałem takie coś.

Tam są informejszns / specifikejszns ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny link. Wg specyfikacji to niezły kombajn za 200zł z tego SGS wifi można chwycić. A wiesz może, co znaczy: Upgradable to 32GB via microSD (64GB can work too). Tzn. angielski znam, ale pójdzie na nim karta 64, czy nie pójdzie...?



no ale specyfikacja, specyfikacją, a i tak ważny jest dźwięk. Ipoda można kupować w ciemno, a ten wynalazek niekoniecznie...stąd moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługuje również 64Gb karty.

 

Chipset Wolfson to jak mi się wydaje ten sam co w iPod Touch był na początku i jest w Wave GT-S8500 również. Więc myślę, że warto zaryzykować. W końcu to nie wydatek 1000 zł. tylko 200...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj właśnie moja jedyna obawa. Nienawidzę szumów w Wave. Słyszałem, że w pierwszej taczce również one są ... ?

 

Znalazłem jeszcze to i to

 

Jestem coraz bardziej przekonany co do kupna tego playera :D

Edytowane przez Harmony Korine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Nie ma sprawy, jak chcesz to bierz! Jest tego jeszcze trochę i ceny nie są przesadnie kosmiczne.

Jak nie weźmiesz to do poniedziałku, może już go nie być i wtedy nie będę miał ani ja ani ty ;)

Widzę też wersję 4.2 za 249 zł. więc jest w czym wybierać :P

 

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s-wifi-4-2-yp-gi1cw-okazja-i3504988192.html

Edytowane przez Harmony Korine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Na prośbę Micbud'a króciutka impresja z odsłuchu Samsung Galaxy Player 4.2 z ibooda, przekopiowana zresztą z naszej prywatnej konwersacji.

W stosunku do t5 - samsung trochę cichszy, ma łagodniejszą górę, ciut cieplejszy, SQ porównywalne, ja uwielbiam z nim zasypiać na shure srh 1440 w metalu, wysterowany na full, nic nie kłuje (z taczki kłuło) rozdzielczo, kolorowo.

Więcej nie wiem. Dźwiękowo dla mnie poważny konkurent t5, równoważny? Ja w szoku byłem bo za t5 64GB dałem 1850, a za samsunga 300 a samsung dla mnie ma tą przewagę, że lubię na nim srh 1440 słuchać, a na touch nie, bo srh 1440 pokłuje na dużej głośności.

Fisher FA-004 v2, superlux hd681, d600 też dobrze na nim szły.

Porównanie nie jest łeb w łeb, tylko z subiektywnych wrażeń słuchania kilku - może kilkunastu godzin samsunga. Teraz słucham z iPoda, dlatego tylko, że w samsungu jest żony muzyka, której nie lubię, a bateryjki na streaming mi szkoda. Spotify dla mnie w przenośnych tylko 320kb/s i tylko offline. W wersji premium na 2 urządzenia można zgrywać i na dwóch mam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności