Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] SONY MDR-ZX100 vs 300


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Jestem na kupnie sluchawek do 100 zł do słuchania muzyki ( nie mam sprecyzowanego typu) w laptopie / iPadzie .

Miałem wiele juz sluchawek zatem wyrobilem sobie dobra opinie o Sony wiec chcialbym sie dowiedziec ktore z wyzej wymienionych tj : SONY MDR-ZX100 czy SONY MDR-ZX300 sa lepsze, + i - . Generalnie chodzi tutaj tylko o jakosc dzwieku nie o wytrzymalosc, czy jakosc wykonania. Druga sprawa to wytlumienie z zewnatrz, czy jak glosniej bede sluchal to kazdy inny bedzie wiedzial czego slucham .

Ewentualnie jesli macie jakies fajne sluchaweczki, ktore dobrze graja ( nie musza wygladac czy dobrze byc zrobione ) to podajcie mi nazwy.

 

Pozdrawiam ShiShyne =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przegladam fora o tych SONY MDR-ZX300 ale ciagle ludzie podaja te Maxell Retro DJ. Z tym ze one sa tansze co za tym idzie boje sie o jakosc dzwieku :/

Ja chce przez allegro kupic wiec zwrotu nie bedzie .

Patrzac tez na sluchawki kupowane najczesciej na allegro to sony zx100 maja nawiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma nie być zwrotu? towar nabyty drogą internetową możesz zwrócić w ciągu 10 dni. A o jakość dźwięku w Maxellach nie ma się co bać bo jest bardzo dobra, dodatkowo brzmienie można zmieniać prostymi modyfikacjami opisanymi tu na forum. Nie słuchałem słuchawek Sony ale te niższe modele nie cieszą się na tym forum najlepszymi opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności