Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 400zł, ale czy na pewno


Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego, iż jestem laikiem. Naczytałem się wszelakich forów włącznie z tym i zakupiłem pewien zestaw (sam go kompletowałem), ale niespodziewanie wpadły mi dodatkowe pieniądze i jestem w stanie wrzucić do tego zestawu tak z 300-500zł. Mam Ipoda touch 1g (udało mi się dostać 32gb, więc nie wiem czy opłaca się go wymieniać), fiio e01 (tu kierowała mnie wygoda użytkowania, bo faktycznie sprzęt gra głośniej i trochę lepiej, ale bez szału staniki nie latają), oraz superlux hd681(nie modowane - w planach recabling we własnym zakresie). I tutaj zaczyna się dylemat czy z taką kwotą opłaca się za coś zabierać, coś wymienić i czy faktycznie opłaca się robić jakąś kosmetykę za te pieniądze czy może wrzucić inne głośniki i zmodzić je. Proszę o pomoc ;)

 

@EDIT

Dodam, iż słucham wszystkiego od metalu, rocka, rapu, dubstepu i wszelkiej elektroniki.

Edytowane przez xDrope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że jeżeli twierdzisz iż jesteś laikiem to nie polecam na własną rękę się bawić w wymienianie głośników, chyba że masz gotowy schemat działań i czujesz się pewnie.

 

Do takiej muzyki wiem, że by się sprawdziły AKG K181DJ.

Ostatnio niezłe wzięcie mają HP100, ale nie wiem czy by siadły z dubstepem i pokrewnymi. Nie słuchałem, ale z opisów wynika, że ni koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności