Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki odtwarzacz Hi-Fi?


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam odtwarzacza Hi- Fi ale ważne dla mnie żeby miał ekran i dużą pojemnośc lub slot na kartę SD;)
Jakie odtwarzacze polecacie? Chodzi mi o naprawde dobry odtwarzacz poniewaz zaliczam sie do audiofili :rolleyes:


Wiem że z bardzo wysokiej półki jest Astell&Kern AK 120 i 100 lecz jest on także na wysokiej półce cenowej więc raczej odpada :P

Edytowane przez KornelT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofani witają Audiofila. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić Ci :

- iRiver Astell & Kern AK100 (32 GB, ekran dotykowy LCD, sloty na 2 karty microSD)

- iRiver astell & Kern AK120 (64 GB, sloty są, konstrukcja dual mono, ogólnie podobny do AK100 ale większy)

generalnie polecam ten test : http://audioivoodoo.blogspot.com/2013/07/cena-doskonaosci-astell-kern.html , forumowicza Fatso.

 

ewentualnie mniej audiofilsko - FiiO X3. Tu polecam test maciuxa na zakupek.pl . Ewentualnie z gorzej dostępnych na rynku polskim :

- iBasso DX100 (czytaj opinie głównie zagraniczne)

 

Można jeszcze rzucić okiem na odtwarzacze HiFIman HM-601 i 602 . Testy ich spokojnie znajdziesz w internecie (polskojęzyczne). Na przykład na blogu stereoikolorowo, stronie firmy Rafko.To ciepło i analogowo grające playery . Bateria trzyma w nich dość krótko, napędzają wiekszość słuchawek, mają sloty na karty SD.

 

Aha - jest jeszcze Colorfly C4. Niektórzy go lubią, ja nie. Kwestia gustu.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto aby ktoś rozpoznał DX50. Może to być "czarny koń" stawki playerów albo... player jakich wiele za dużą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie - hi-fi to nie to samo co hi-end

 

 

Ja bym się o twoje słuchawki zapytał? Bo w grajkach dochodzą różne dampingi przez co nie zawsze będzie to całkowita wierność.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do imodów potrzebne są wzmaniacze słuchawkowe portable typu Fiio E07k, iBasso D10, D42, RSA Mustang czy Predator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

FiiO X3 powinien się sprawdzić, ponieważ dysponuje bardzo dużą mocą i spełnia standardy dobrego sprzętu. Ewentualnie ten, taki mały Hippo Biscuits z Vsonicami za grosze, tylko to już nie jest półka FiiO. Możesz jeszcze pójść inną drogą i Video 5.5G na iModa + wzmacniacz. Z uniwersalnych, to jeszcze iPod Touch 4G tania i świetna zabawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Hippo AD8397 i Wolfsona WM8740 na bank nie ma. :) Jednak tragiczne błędy w oprogramowaniu Biscuita, to śmiech na sali.

Sądziłem że gdy piszesz o innej półce, masz na myśli dźwięk a nie oprogramowanie. Bo pod tym względem, to konkurent dla Szufelki i E2.

A co tam siedzi w środku, to chyba nikt nie sprawdzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi standardami w X3 to bym się wstrzymał :P Fajny grajek, ale hi-fi to on na pewno nie jest.

Nie, no oczywiście, że nie są to same ohy i ahy i szczerze mnie interesuje, ile w tej specyfikacji prawdy, jednak jakiś tam poziom reprezentuje. Poza tym nie do końca rozumiem, co to jest hi-fi. W temacie-rzeka, którym jest audio, dla mnie HiFi może być nawet iMod, a Tobie AK120.

 

Sądziłem że gdy piszesz o innej półce, masz na myśli dźwięk a nie oprogramowanie.

Odnośnie oprogramowania napisałem jako dodatek, bo przecież nie rozmawiamy tutaj o samym dźwięku odtwarzaczy, a wyborze playera dla Autora.

 

Bo pod tym względem, to konkurent dla Szufelki i E2.

Shuffla ma iTunes, Cowon ni wiem. OS na samym playery, z tego, co czytałem o Hippo - jest gorszy w Ciastku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności