Skocz do zawartości

Słuchawki Nauszne okolice 200zł.


deathvader666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję słuchawek nausznych, raczej zamkniętych, w cenie oscylującej w okolicach 200zł. Oczywiście te 20-30zł do tego mogę dołożyć. Słuchał będę na odtwarzaczu (Sony NWZ-E443) i rzadziej telefonie (Samsung Galaxy Mini, jednak niedługo może nastąpić zmiana). Będą mi służyły do słuchania w drodzę (pociąg, MPK, samochód) i łażenia w nich po mieście. Muzyka na nich będzie słuchana naprawdę różnorodna, ale ze wskazaniem na rap, elektronikę, rzadziej rocka. Zależy mi na fajnym basie i dobrym wokalu. Teraz ważne, żeby słuchawki zostały uciągnięte przez moje źródła dźwięku.

Po przeszukaniu jest taki przedział słuchawek: Noontec Zoro, SM SP30, k518, Maxell Retro DJ, Denon AH-D310, Brainwavz HM3, Audio-Technica ATH-SJ55, Shure SRH240...

 

Jeśli chodzi o wygodę noszenia. Będę w nich maks. 2h, rzadko więcej. Ważne, żeby fajnie dociskały do uszu i izolowały, bo używane będą jednak w terenie. Głowę mam małą, więc raczej za mocno cisnące słuchawki mi się nie trafią, więc śmiało proponujcie te ciaśniejsze :) Dzięki za każdą odpowiedź!

 

P.S Na razie nie mam żadnego mocnego kandydata, bardziej mętlik w głowie...

Dodam jeszcze, że jak coś mam możliwość odsłuchu w mp3store we Wro.

Edytowane przez deathvader666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiesz, co Ci się podoba, to w czym problem? :) Tematów jest setki.

 

Jednak, jak nadal nie wiesz co kupić, to polecam pójść do MP3Store i poprosić miłego Pana Marcina, który Ci wszystko dogłębnie wytłumaczy i na 100% wyjdziesz ze sklepu z nowym nabytkiem. Aczkolwiek, jeżeli chcesz wiedzieć, co najlepiej na początku spróbować, to mniej więcej nakreślę sprawę:
K518 - dla basshead'a, malutkie, ciemne i dla niektórych mułowate

Noontec Zoro - niby był na nie hype, jednak ja przeszedłem obok nich obojętnie. Zachwycają się nimi, jednak nic więcej nie mówią.

SM P30 - nie dla wszystkich

Maxell - Bardzo podatne na mody, fajne nauszniki
AH-D310 - nie znam

HM3 - Dużo środka, mniej góry i najmniej niskich rejestrów. Mało basu.

SJ55 - podbity bass, dużo ciepła i mało wysokich

SHR240 - bez modów mają mało bassu, ogólnie najlepszy z powyższych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jeszcze były JBL Tempo, ale o nich za wiele nie czytałem.


Ważne też, żeby fajnie brzmiały na odtwarzaczu, bo jednak nie chcę mieć tego co zawsze przy podłączaniu większych słuchawek do słabego źródła, chcę się po prostu cieszyć muzą. :)

 

Więc jak jest ze współgraniem powyższych na odtwarzaczach przenośnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności