Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Shure SRH550DJvAudio Technica ADH-TAD400vAKG K540


Rekomendowane odpowiedzi

Witam które z tych słuchawek polecicie? Podłączone będą do Xonara U3 zastanawiałem się jeszcze nad Shure shr440. Te 3 mam na amazonie za około 60funtów, SHR440 około 75. Słucham głównie trance poza tym wszystkiego co w ucho wpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Shure 750 i jestem zadowolony, ale jak one się mają do 550 to nie mam pojęcia.

Zastanawiałem się też nad 750dj ale popatrzyłem na specyfikacje no i w budowie są bardzo podobne nie wiem czy róznica jest warta tej w cenie (ok. 30funtów w moim wypadku) i czy na mojej karcie tą różnice zauważe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem będę myślał nad 750 albo 550 jak z Audio Technica TAD400, AKG K540 macie jakieś doświadczenia? Zależy mi na w miarę zrównoważonym paśmie, aktualnie mam pod ręką AKG K518DJ i za mało w nich średnicy, jakoś tak ostro grają jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.amazon.co.uk/AKG-Hi-Fi-Stereo-Over-Ear-Headphones/dp/B003ZE0AOY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1377443969&sr=8-1&keywords=akg+k520

Tu mam oferte na K520, nie wiem czemu podpisali je 540. Wyglądają jakoś mikro w porównianiu do tamtych jak z komfortem użytkowania? Wiecie coś na temat Audio Technica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności