Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Szybkie pytanie!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, hej, czesc!

 

Mam szybkie pytanko. Czy ktoś z Was słuchał/czytał o dokach Monster Gratitude? Jak to gra? Jakich pieniędzy jest warte? Wiem, ze to Monster dlatego pytam, bo mam obawy, choć niektórzy za granica sobie chwalą.

 

Nie chce słuchać o niczym innym. Chce tylko dowiedzieć sie ile to jest warte, bo jest okazja kupić.

 

Pozdrawiam i zgody dziękuje za odpowiedz.

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam sie, że nikt ich tutaj nie słuchał zbyt długo. Powiem jednak tyle- nie sugeruj się ceną bez promocji podaną przez ibood, one kosztują lekko ponad 3 stówki, więc nie oczekiwałbym superbrzmienia po designerskich sluchawkach tej firmy za taką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zobaczyłem, ze ich cena nie jest jednak az taka wielka (kiedys była) i na ebayu mozna nawet za 60$ dostać, a na monsterze za 100$. Chociaz, z tego co czytałem to te 100$ sa warte, a dodatkowo sa ładne i maja ładne akcesoria :P No nic .. ja nie szukam drugich dobrych dokow tylko liczyłem na jakas szalona okazje wiec temat do zamknięcia, ja nie kupuje i zostaje przy moich SM E10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności