Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe, do 200zł, na rower MTB-XC, rock/metal, iPod Nano 5th Gen


Rekomendowane odpowiedzi

Hey!

Szukam dokanałowych na rower MTB-XC (kolarstwo górskie/cross country), co oznacza, że muszą się bardzo dobrze trzymać w uchu (są narażone na okropne drgania i skoki i wszystko, co najgorsze :D ). Dźwięk, jaki ma być najbardziej słyszalny, to oczywiście gitarki, w drugiej kolejności wokal, w trzeciej perkusja, a potem wszystko inne. Słucham rocka wszelakiego, od lat '60, przez classic rock, country rock, indie rock, comedy rock, pop-rock, alternatywę, metal, trash metal, deth metal, no wszystko :)

Poprzednio korzystałem z Sennheiserów PX-100 II (doradzonych mi również tutaj). Wiem, że to raczej cecha słuchawek nausznych otwartych, ale jeżeli słuchaweczki również mogłyby dawać taki fajny dźwięk, jakby ktoś grał tuż obok mnie w pomieszczeniu, to byłoby fajnie. Grajek to przede wszystkim iPod Nano piątej generacji. Raz na jakiś czas podepnę je do PCta, niestety - bez audiofilskiej karty dźwiękowej :C Co mnie bardzo denerwuje w niektórych modelach to to, że scena często jest przesunięta w lewą stronę - chcę, aby dźwięk rozbrzmiewał dosłownie "w centrum mojej głowy". Wiem, że w większości to wina nagrań, ale i słuchawki mają tendencję do 'przesuwania' dźwięku w jedną lub w drugą mańkę.

Na słuchawki mam budżet 200zł i ani grosza więcej :C

Pozdrawiam

~TheOHCS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojrz na phonaki z mojej oferty < sygnatura > , beda idealne dla tego co opisales, silkony scislo siedza w uchu, mozna dodac comply, do tego sa prowadnice zauszne , a i sam dzwiek tez adekwatny do upodobania < komplet filtro szarych + czarnych do instrumentow >

Wierze ze jakos sie dogadamy, ogarnij wyslij pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności