Jump to content
Sign in to follow this  
Gourney

Zlecę rekabling cc51

Recommended Posts

Witam

Piszę w temacie j/w - wymagań specjalnych nie mam (bo się na tym w ogóle nie znam ;) ), nie jestem nawet przekonany, czy ktoś by się podjął rekablingu tych doków stąd zakładam nowy wątek (mam nadzieję, że w odpowiednim miejscu), a nie piszę bezpośrednio do znawców tematu.

Moje wymagania ograniczają się właściwie do prostego, małego jacka (ten oryginalny jest kątowy, co mi przeszkadza) i kabla, na który wejdzie klips do odzieży (może być nawet ten, który teraz tam się znajduje, ale oryginalny kabel jest cienki i nie wiem, czy trwalszy kabel, który miałby zastąpić oryginał nie będzie po prostu grubszy).

Jeżeli będzie ktoś zainteresowany, czekam na PW.

Pozdrawiam

G.

no to przeciez tam jest napisane co kto robi? pisz do nich maile to Ci odpowiedza... tak czekac tutaj to mozesz dlugo, jak wchodzisz do centrum handlowego, to tez glosno krzyczysz, ze chcesz buty rozmiar 45 czy idziesz i wybierasz/pytasz sie?

z tych co wiem to Piotrek i Forza robili juz w zyciu 'kilka' recablingow dokow, o reszcie nie wiem.

Ja polecam piotrus-g. Choć nic u niego nie zmawiałem, to z dokami robi fajne rzeczy. Forza tak samo, ale dodatkowo trudzi się naprawianiem połamanych obudów od IEMów/pchełek. ;)

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By joysofjoyc4
      Drodzy, 

Dzisiaj zauważyłem, że kabel w moich ulubionych słuchawkach Chord & Major 9'13 Classical przerywa przy jacku. Czy ktoś jest w stanie podjąć się rekablingu tych cacek? 

Pod linkiem zdjęcia słuchawek. Wiem, są bardzo nietypowej budowy

https://www.sedoaudio.com/products/classical-tonal-earphones

Z góry dziękuję odpowiedzi. 
    • By z3piq
      Dzień dobry
      Chciałbym zrobić, zlecić to komuś, wykonanie gniazda 3.5mm w modelu wspomnianym w tytule.
      Widziałem gdzieś ten temat, na zagranicznym forum. Utwierdziło mnie to , że jest to wykonalne.
      Proszę bardzo o kontakt w sprawie na PW
      Dziękuję i pozdrawiam
      z.
    • By x X x
      Cześć. Jakiś czas temu udało mi się znaleźć człowieka, który wykonał podobno niewykonalny rekabling moich Momentum In Ear (wersja Andoroid). I zrobił to wzorowo

Kabelek, który zastosował, był kompletnym kablem (nie takie DIY od podszewki, kupiony gdzieś w chinach chyba) z pojedynczym pilotem (zdjęcie w załączniku). Parametry kabla to:

Miedź beztlenowa 99,999%
      32 x 0,05m Nylon 250D + PVC   Ogólnie rzecz biorąc kabele jest mega jakości. Tak samo wykonanie rekablingu - bajka   Mały problem polega na tym, że niestety kabel zmienił brzmienie sopranów dużo na minus. Wcześniej te słuchawki można powiedzieć były moją referencją dot. grania "po mojemu" słuchawek dokanałowych dynamicznych. Góra była przejrzysta, czysta, bez sybilizacji itp. Wymiana kabla wprowadziła tam dużo piachu, uderzenia w talerze nie są już czyste i ładnie wybrzmiewające. Zrobiło się trochę ostro, piaszczyście. Bez sybilantów.   Pytania mam dwa do znawców: Pytanie 1: czy ten kabel mógł tak znacząco wpłynąć na brzmienie słuchawek? A może to coś co wynikło podczas rekablingu, np. podczas rozklejania lub klejenia (na gorąco chyba), lutowania? Pytanie 2: czy może dało by się zastosować jakiś filtr, który mógłby co nie co zmienić w wybrzmiewaniu? Standardowo te słuchawki mają taką tulejkę jakby z lekkiej pianki, może by zastosować coś innego?   Dzięki i pozdrawiam!
    • By StAc
      Witam. Jest to mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość.
      Chcę kupić swój pierwszy poważniejszy zestaw grający. Zastanawiam się nad MEE Audio P1. Stąd moje pytanie, czy DAC Xduoo X3 będzie dla nich wystarczający? Chodzi mi głównie o synergię, nie głośność.
      Czy może przy tym DACu lepiej wziąć Aune E1? A może jako DAC iPod Video? Może polecicie jakieś inne, dobre IEMy (najlepiej zakładane OTE i w podobnym kształcie jak MEE P1). Pomóżcie, bo mam mętlik. Zależy mi na dosyć szczegółowym graniu, niezłej izolacji od otoczenia i nie przytłaczającym basie.
      Muzyka to miks wszystkiego od popu, przez eksperymentalny hip hop na black metalu kończąc. Budżet za słuchawki plus DAC przewiduję na max 1500 zł.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy