Skocz do zawartości
  • 0

WESC CHAMBERS BY RZA


dzony76

Pytanie

Cześć,

Co sądzicie o słuchawkach WESC CHAMBERS BY RZA?

Chciałbym kupić te http://allegro.pl/wesc-chambers-by-rza-white-blue-lepsze-od-beats-i3481552263.html

Bardzo bym prosił o opinie o nich, co do jakości dźwięku, stosunku opłacalność/cena i czy te z powyższej aukcji są na pewno oryginalne.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Edytowane przez dzony76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W poprzednim wątku dałem link do Amazonu, gdzie masz 37 opinii. Warto poczytać. W Polsce są to jeszcze mało popularne słuchawki. Prędzej znajdziesz opinie o wersji Premium(ma je tutaj kilka osób ) niż Street, o którą pytasz.

Edytowane przez ticalion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A myślisz że to na 100% oryginały? 225zł.... na oficjalnej stronce są za 170€... Wysłałem maila do gościa który te słuchawki sprzedaje i napisał że są w 100% oryginalne i że są zapakowane i zafoliowane. Chcę się jeszcze upewnić znawców z tego forum czy warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

100% zapewnienia nikt Ci tutaj nie da. Wydaje mi się, że są ale ryzyko jako kupujący ponosisz Ty. Moim zdaniem mogłeś przy okazji zapytać o pochodzenie, może dowód zakupu i gwarancję. Pewnie kupił je za granicą w sklepie w promocji i sprzedaje trochę drożej w Polsce, ale to tylko moje przypuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
100% zapewnienia nikt Ci tutaj nie da. Wydaje mi się, że są ale ryzyko jako kupujący ponosisz Ty. Moim zdaniem mogłeś przy okazji zapytać o pochodzenie, może dowód zakupu i gwarancję. Pewnie kupił je za granicą w sklepie w promocji i sprzedaje trochę drożej w Polsce, ale to tylko moje przypuszczenie.

Ok, tak zrobiłem, poczytałem też i WESC raczej rzadko są podrabiane a naprawdę jakościowo wiele osób pisało że są lepsze niż te na "B" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dostałem takie info: "Zakupione były za granicą na zbiorczą fakturę i dostałem grzecznościowo z każdego koloru po 2 sztuki. Nie posiadam na nie gwarancji ale ich oryginalność nie powinna budzić zastrzeżeń. Mogę przesłać zdjęcie kodu kreskowego z pudełka może to w jakiś sposób pomoże. Z tego co się dowiadywałem to raczej nie ma podrobek tych sluchawek w obiegu tak jak Beats-ów, ktore to można nawet w krajowych sklepach zakupić podrobione. Jakaść dźwięku jest naprawdę rewelacyjna."

Myślę że jest wszystko w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja dziewczyna ma chambersy i na prawdę bardzo ciekawe słuchawki. Bardzo dobrze tłumią dźwięk, poduszki są wygodne i są wykonane z dobrego materiału. Dobrze leżą na głowie, są wygodne a dźwięk jest na prawdę dobry . Nie jestem jakimś wybitnym znawcą słuchawek ale mogę powiedzieć , że te słuchawki zrobiły na mnie duże wrażenie . Bass jest fenomenalny a głośność, która osiągają jest zaskakująco wysoka. Z allegro bałbym się brać jednak możesz poszukać na skąpcu czy na jakiś zagranicznych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety jedna z poduszek uległa zniszczeniu (popękała pseudo skóra + odkleiła się). Problem jest taki, że ciężko gdziekolwiek znaleźć poduszki zamienne do modelu RZA Chambers Premium. Czy ktoś orientuje się, jakie poduszki z innego, popularnego modelu, które można kupić na allegro albo w jakimś serwisie pasowałyby do tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności