Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Prosty przewód do HP100


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak da radę. 69 to trochę sporo jak za taki zwykły przewodzik ale jak nie ogarnę taniej to pewnie zamówię jeden w mp3store (no chyba, że uda mi się dorobić samemu coś ;))

 

 

 

 

I tak zamawiam kilka sztuk. Jak coś potrzebujecie, akcesoria, zamówienie albo chcecie grupowa zniżkę na zakup 10 szt AK120 lub 240 :) to piszcie do mnie. Znacznie skróci to czas oczekiwania na odp.

 

@ WojtekC a mógłbyś ich zapytać czy byłaby opcja kupienia od nich samej wtyczki z tym fancy zatrzaskiem? Wtedy można by sobie zrobić sobie samemu elegancki przewód na canarku i w oplocie (przyzwyczaiłem się do

mojego przewodu w CAL! ;D)

Edytowane przez szkubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady. To podobno tego typu że tylko maszynowo da rade go wykorzystać. Sorry ale cena wydaje mi się naprawdę dobra. Sam przewód tez nie jest zły - słuchałem HP100 na Canare i na srebrze moim zdaniem to była porażka. przewód jest dobrany konkretnie pod HP100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie da rady z wtykiem pokombinować. No cóż to w takim razie czekam na dostawę i pewnie go kupię znając życie bo ten zatrzask jednak robi robotę. A jak mi się będzie nudzić to pokombinuję z kanarkiem i wtedy sam może się przekonam co lepiej gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to też bym był chętny na ten prosty kabelek, jak już będzie na miejscu to wpadnę któregoś dnia.

 

Ten oryginalny nawet stacjonarnie mnie denerwuje, kilka razy sprężyna tak zamortyzowała że iPod chciał latać ;), no i zaczepia się o ubranie, biurko itp, co też powoduje lekki efekt mikrofonowy.

 

Fajnie żeby był identyczny tyle że prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczcie mi ich myślenie, słuchawki zamknięte kabel 3 m spiralny - możliwe zastosowanie jako sprzęt mobilny.

Słuchawki otwarte przewód prosty długość 1.2 m. raczej tylko do domu.

 

Wojtek jaki długi ma być ten kabel? to będzie ten od HP-200?


Nie da rady. To podobno tego typu że tylko maszynowo da rade go wykorzystać. Sorry ale cena wydaje mi się naprawdę dobra. Sam przewód tez nie jest zły - słuchałem HP100 na Canare i na srebrze moim zdaniem to była porażka. przewód jest dobrany konkretnie pod HP100.

Za 3m chińczyka shure płaciłem 80 zł.

SM to chyba wyjątek że daje porządny kabel do słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie na razie nie odpisali z serwisu, też czekam.

W HP200 jest chyba jeden przewód w zestawie 1,2 m ?

Może planują dłuższy do HP300.

http://soundmagic.appliances-china.com/Product_Look.php?ProID=217683

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ma też 1,2 m

Dziwna sprawa że nie podali długości dla sklepu, przecież to podstawowa informacja chyba że dopiero tną i nie wiedzą sami na ile ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam 1,2 m pasuje do biurka, ale inni woleli by pewnie dłuższy.

Też bym wolał krótszy, jak ktoś potrzebuje do jakiegoś większego sprzętu to ten standardowy jest ok.

Z resztą zobaczymy, jaki by nie był, byle był prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja z nimi rozmawiał to pewnie bym wiedział :) ale mam tylko info będzie prosty i dłuższy, czy to jakiś problem? Czy nie można poczekać jak przyjadą?

spoko, jeszcze jakby były te dekielki z HP-300 ale raczej sami sobie w stopę nie będą strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisali mi dzisiaj z serwisu.

Zamówiliśmy u producenta, cena przewodu to 69 zł, orientacyjna data
dostawy: przełom luty/marzec.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę sobie poczekamy.

 

A co do długości to też bym wolał żeby nie był dłuższy od tego 1,2m. Szukam prostego bo mi do użytku portable potrzebny. Żeby tylko się nie okazało ze będzie miał 3m bo będzie trzeba skracać;/

 

Wysłane z mojego XT910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności