Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Prosty przewód do HP100


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję poczekać na odpowiedź działu handlowego, a nóż będzie możliwość kupienia.

Jeśli nie to się pomyśli co dalej. Oczywiście dam znać natychmaisat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczekać na odpowiedź działu handlowego, a nóż będzie możliwość kupienia.

Jeśli nie to się pomyśli co dalej. Oczywiście dam znać natychmaisat.

 

Nie chcę Cię martwić, ale widziałaś gdzieś w ofercie taki kabel? Dział handlowy go nie wyczaruje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuję poczekać na odpowiedź działu handlowego, a nóż będzie możliwość kupienia.

Jeśli nie to się pomyśli co dalej. Oczywiście dam znać natychmaisat.

 

Nie chcę Cię martwić, ale widziałaś gdzieś w ofercie taki kabel? Dział handlowy go nie wyczaruje...

 

Pesymista, chcą sprowadzić kilka sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuję poczekać na odpowiedź działu handlowego, a nóż będzie możliwość kupienia.

Jeśli nie to się pomyśli co dalej. Oczywiście dam znać natychmaisat.

 

Nie chcę Cię martwić, ale widziałaś gdzieś w ofercie taki kabel? Dział handlowy go nie wyczaruje...

 

 

Gdyby był w ofercie to nie mielibyśmy tu o czym pisać. Już dawno każdy by sobie kupił. Tutaj się rozchodzi, żeby go właśnie "wyczarować". Przecież producent nie bierze ich z nikąd, musi je wyprodukować jako odrębną część i dołączyć do zestawu ze słuchawkami. Jeśli się zbierze parę osób to podejrzewam, że ktoś z Polskiego Soundmagic zagada do producenta żeby w następnym zamówieniu dorzucili kilka kabli. Takie w każdym razie jest moje życzenie bo sami po chińsku do nich nie mamy jak napisać skoro po angielsku nie odpisują ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dział handlowy zamawia słuchawki to nie ma chyba problemu zamówić kilku przewodów dodatkowo.

SondMagic sprzedaje te przewody indywidualnym odbiorcą po kontakcie z nimi, to czemu miałby nie sprzedać swoim dystrybutorom.

Za darmo ich nie odda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dział handlowy zamawia słuchawki to nie ma chyba problemu zamówić kilku przewodów dodatkowo.

SondMagic sprzedaje te przewody indywidualnym odbiorcą po kontakcie z nimi, to czemu miałby nie sprzedać swoim dystrybutorom.

Za darmo ich nie odda.

 

Skąd masz info że SM ma te przewody i je sprzedaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro dział handlowy zamawia słuchawki to nie ma chyba problemu zamówić kilku przewodów dodatkowo.

SondMagic sprzedaje te przewody indywidualnym odbiorcą po kontakcie z nimi, to czemu miałby nie sprzedać swoim dystrybutorom.

Za darmo ich nie odda.

 

Skąd masz info że SM ma te przewody i je sprzedaje?

 

Wyczytałem kiedyś na jakimś zachodnim forum, chyba head fi że sprzedają te przewody indywidualnym odbiorcą. Warunkiem był mail po chińsku, brak wsparcia po angielsku.

Tyle pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skoro dział handlowy zamawia słuchawki to nie ma chyba problemu zamówić kilku przewodów dodatkowo.

SondMagic sprzedaje te przewody indywidualnym odbiorcą po kontakcie z nimi, to czemu miałby nie sprzedać swoim dystrybutorom.

Za darmo ich nie odda.

 

Skąd masz info że SM ma te przewody i je sprzedaje?

 

Wyczytałem kiedyś na jakimś zachodnim forum, chyba head fi że sprzedają te przewody indywidualnym odbiorcą. Warunkiem był mail po chińsku, brak wsparcia po angielsku.

Tyle pamiętam.

 

 

To bardzo dobra wiadomość. Sam szukałem, jak je jeszcze posiadałem. Powodzenia w takim razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobre wspomnienia z serwisem SM, wymieniali mi słuchawki i byłem zadowolony z ich podejścia do klienta.

Raz nawet zabrakło przejściówek w zestawie, przysłali natychmiast poleconym bez mrugnięcia okiem.

Mam nadzieję że pomogą w zakupie tego przewodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odpisał coś ten dział handlowy czy olali sprawę.

 

A co do przeróbki to wolałbym mieć oryginalny kabel w zanadrzu. Np w razie gdyby napadł mnie kaprys zmiany słuchawek to łatwiej sprzedać w oryginalnym stanie. Ale gdybyśmy dysponowali chociaż tym jackiem z zatrzaskiem to wtedy można by zrobić własny przewód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chyba nic z tego przewodu od HP200 skoro temat trochę przymarł. Zacząłem więc trochę kombinować.

 

Czy wie ktoś o tym czy można gdzieś kupić bardzo cienkiego jacka w stylu tego co mają apple'owskie pchełki? -> http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v3/586276410_1/Lowest-price-200pcs-lot-Earphones-font-b-Headphones-b-font-without-Mic-For-iPhone-2G-font.jpg

 

Sprawdziłem dzisiaj i ten jack pasuje idealnie w to gniazdo tylko wiadomo, że nic z tego dalej nie wynika niestety bo nie jest rozbieralny i nie da rady wlutować w niego nowego przewodu.

 

Teraz wpadł mi jeszcze taki pomysł, że może dałoby radę wpiąć w to gniazdo jacka ale bez obudowy, zamiast niej dać termokurcza czy coś w tym rodzaju. Tylko tutaj też są dwie sprawy do rozwiązania. 1 wtyk nie może mieć szerokiego tego kołnierza który jest od razu za "bolcem" bo zwyczajnie nie wejdzie w to gniazdo. 2 Poza sprawami estetycznymi jeszcze pozostaje sprawa wytrzymałości. Czy to się po prostu nie rozleci po dwóch przypadkowych szarpnięciach ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie lepiej jak już pisałem obciąć oryginalny kabel tuż za wtyczką i zrobić żeńskie gniazdo.

Do obciętego długiego kabla dorobić jacka i drugi docelowy prosty kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chyba nic z tego przewodu od HP200 skoro temat trochę przymarł. Zacząłem więc trochę kombinować.

 

Czy wie ktoś o tym czy można gdzieś kupić bardzo cienkiego jacka w stylu tego co mają apple'owskie pchełki? -> http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v3/586276410_1/Lowest-price-200pcs-lot-Earphones-font-b-Headphones-b-font-without-Mic-For-iPhone-2G-font.jpg

 

Sprawdziłem dzisiaj i ten jack pasuje idealnie w to gniazdo tylko wiadomo, że nic z tego dalej nie wynika niestety bo nie jest rozbieralny i nie da rady wlutować w niego nowego przewodu.

 

Teraz wpadł mi jeszcze taki pomysł, że może dałoby radę wpiąć w to gniazdo jacka ale bez obudowy, zamiast niej dać termokurcza czy coś w tym rodzaju. Tylko tutaj też są dwie sprawy do rozwiązania. 1 wtyk nie może mieć szerokiego tego kołnierza który jest od razu za "bolcem" bo zwyczajnie nie wejdzie w to gniazdo. 2 Poza sprawami estetycznymi jeszcze pozostaje sprawa wytrzymałości. Czy to się po prostu nie rozleci po dwóch przypadkowych szarpnięciach ;/

Na razie nic nie odpisali, przypomnę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, kompletnie nie wiem jak zrobić kabel do HP100:)

 

Mały hint:

powinna wejść, jaką ma średnicę <5 mm ?

Mały hint:

OT

wkurza mnie takie łączenie :)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie lepiej jak już pisałem obciąć oryginalny kabel tuż za wtyczką i zrobić żeńskie gniazdo.

Do obciętego długiego kabla dorobić jacka i drugi docelowy prosty kabel.

 

Jak już pisałem wcześniej - cięcie oryginalnego przewodu nie wchodzi w grę.

 

A co do zdjęć fatso to właśnie o coś takiego mi chodziło tyle że od razu za tą wtyczka zrobiłbym gniazdo i dopiero docelowy kabel.

 

Można wiedzieć skąd wziąłeś taka wtyczkę? Odciąłeś od jakiegoś apple'owskiego przewodu czy udało się kupić "czysty" wtyk do zarobienia?

 

 

 

 

Wysłane z mojego XT910

 

Edytowane przez szkubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam chyba jak mi odpiszą i wezmę od nich skoro zamawiałem, nie będę z gęby dupy robił.

Jeśli nie wypali to się odezwę do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zamawiam kilka sztuk. Jak coś potrzebujecie, akcesoria, zamówienie albo chcecie grupowa zniżkę na zakup 10 szt AK120 lub 240 :) to piszcie do mnie. Znacznie skróci to czas oczekiwania na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności