Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] słuchawki beyerdynamic dt 990 pro


Rekomendowane odpowiedzi

FIIO E07K - czytałem o nim sporo. Wynika z tego, że nie podłącze go do amplitunera - to w takim razie bardziej pasuje fiio e10

 

D03K - wydaje się bardzo ciekawym rozwiązaniem :) Czy ta karta da nalepszy dźwięk?

przeznaczenie gry i muzyka, słucham głównie dance, house, pop,rock i muzyka klubowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam D03K z O2 i bardzo sobie chwalę, dobre połączenie.

Tylko musisz pamiętać że podłączysz ją do blaszaka tylko po optyku lub po coaxialu(lepiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIIO E07K - czytałem o nim sporo. Wynika z tego, że nie podłącze go do amplitunera - to w takim razie bardziej pasuje fiio e10

 

D03K - wydaje się bardzo ciekawym rozwiązaniem :) Czy ta karta da nalepszy dźwięk?

przeznaczenie gry i muzyka, słucham głównie dance, house, pop,rock i muzyka klubowa

E07K podłączysz do ampli, tylko musisz dokupić taką jakby przejściówkę. Bodajże to się nazywa L7 czy coś takiego, sprawdź w ofercie FiiO pod hasłem E07K line out dock czy jakoś tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Fiio L7 i do tego kabel mini jack 3,5 na 2 x rca do amplitunera.

http://fiio.com.cn/products/index.aspx?ID=100000035228125&MenuID=105026009

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności