Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Przenośne słuchawki do ok.100 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam przenośnych słuchawek nausznych do ~100zł.

Słucham głównie rocka/hard rocka. Generalnie chodzi mi o dźwięk, ale nie chcę się też pokazać na mieście ze słuchawkami z beznadziejnym wyglądem :)

Mam parę modeli na oku:

- Sony MDR-XB300

- Sony MDR ZX300

- Phillips SHL 8800

Co o nich sądzicie?

Wielkie dzięki za odpowiedź :)

Edytowane przez TheWojteQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Sony MDR-XB300

- Sony MDR ZX300

Z tymi na miasto raczej bym nie wyszedł ^_^

Z nausznych portable poszperaj wśród używanych akg z serii k 4xx. Co prawda nie są przeznaczone typowo do rocka, ale ciężko o lepiej wykonane i tak wyglądające słuchafony. Miałem k430- dla mnie ok, chociaż wielu ludzi uważa je za "niewypał", k420 tylko że są otwarte i dobrze nie tłumią. Pośrednie są k422 ale ciężko je dorwać (mam to szczęście i je posiadam, naprawdę warto kupić :) ) jeśli masz czas to poluj na nie. Naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też rozejrzeć się za Sennheiserami HD218 lub HD228, aczkolwiek zdarzają się podróby i trzeba uważać. Musiałbyś poczytać po czym odróżnić oryginał od fake.

 

Na allegro są też teraz tanio Philipsy SHP3000, ktoś je polecał, aukcja numer (3465807768).

Edytowane przez maciej3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośrednie są k422 ale ciężko je dorwać (mam to szczęście i je posiadam, naprawdę warto kupić :) )

A gdzie je kupiłeś?

I czy k422 mogły by się równać z soniakami mdr zx300?

Wyrwałem używki. Nie słuchałem zx300 ale z tego co wiem są bardzo basowe. Do rocka nie bardzo. K422 nie mają zalewającego basu.

Ciężko widzę je znaleźć :/

Edytowane przez Kanonier28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monoprice 8323 premium HI-FI DJ style headphones :) rewelacyjne sluchawki, skladane z odpinanym kablem do 100ty

No... z tym chyba na miasto nie wyjdę :)

 

Wyrwałem używki. Nie słuchałem zx300 ale z tego co wiem są bardzo basowe. Do rocka nie bardzo. K422 nie mają zalewającego basu.

Ciężko widzę je znaleźć :/

A ja czytałem że nie mają wcale tak dużego basu.... I sam pożyczyłem od kumpla i naprawdę tak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności