Jump to content

Sansa Clip + resetuje sie po zablkowaniu klawiszy funkcyjnych!

Recommended Posts

Witam, od kilku dni jestem posiadaczem odtwarzacza San Disk Sansa Clip +. Odtwarzacz jest wadliwy, ponieważ po zablokowaniu klawiatury przyciskiem HOME odtwarzacz po okolo 5 sekundach automatycznie wlacza sie jeszcze raz, natomiast jesli nie zablokuje klawiatury odtwarzacz dziala poprawnie. Czy spotkał sie ktos kiedys z podobnym problemem w Clipie??? Bardzo prosze o pomoc, nie wiem czy oplaca sie oddac na gwarancje czy po prostu nie blokowac grajka :P

no niby tak ale gwarancje mam 2 letnia wiec jesli narazie nie przeszkadza mi usterka to moze nie ma sensu zglaszac reklamacji???

a jakies dokladniejsze instrukcje co do wgrania oprogramowania i czy nie bedzie pozniej problemu z reklamowaniem jesli wgram inne oprogramowanie???

Dobra pobralem juz oprogramowanie tylko czekam teraz zeby podladowac troche mp3 zeby bylo troszke ponad 50 % tak jak karzą :P

Niestety nic nie da sie zrobic oprogramowania nie udalo mi sie zainstalowac na Mp3 a postepowalem wedlug instrukcji czyli najpierw pobralem na kompa pozniej podlaczylem mp3 skopiowalem do pamieci odlaczylem i teraz wedlug instrukcji powinien sie player wylaczyc i wlaczyc jeszcze raz a u mnie nic takiego sie nie stało, a próbowałem ze 3 razy moze mi ktos powie co zle zrobilem??? A i jeszcze jedno mój komputer tak jakby nie czyta tego urzadzenia wyswietla sie jako folder ale nie da sie go ( bezpiecznie wysunac ) tak jak to jest mozliwe przy Pen Drivie :P

Zmień tryb USB w ustawieniach na MSC

Wrzucasz ten plik bin na odtwarzacz i odpinasz, następnie odtwarzacz wyświetli napis aktualizacja firmware i tyle ;)

NIestety nic takiego sie nie wydarzyło :(

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł???

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Inszy
      iBasso… Któż z zainteresowanych sprzętem audio nie kojarzy ich odtwarzaczy? Kamieniami proszę nie rzucać, to pytanie retoryczne…
      Jakiś czas temu, w moje ręce trafił ich najwyżej pozycjonowany grajek, a mianowicie DX220 Max. Wydany w limitowanej ilości 999 sztuk, z czego część trafiła do Polski dzięki firmie AudioHeaven, a od niej do mnie. Cena 7.999 złotych sprawiła, że nie został, ale za to wrażenia zostały spisane.
      Dokładnie tak – wrażenia, nie recenzja. Dlaczego? O tym będzie gdzieś w tekście  

Pierwsze wrażenia już opisywałem na forum, teraz trochę dłużej, mimo że mocno spóźnionym tekstem. A co w środku? Cóż, tytuł mówi wszystko, ale gdyby kogoś interesowało coś więcej, to zapraszam do lektury 
      https://muzostajnia.wordpress.com/2020/10/30/ibasso-dx220-max-laurka-dla-muzyki/

• By Inszy
      iBasso przewijało się na łamach naszego serwisu już wielokrotnie, z różnym sprzętem audio. Tym razem, dzięki firmie AudioHeaven, mamy okazję gościć ich podstawowy przenośny odtwarzacz muzyczny, czyli iBasso DX160 2020, wyceniony na 1599 złotych.
      Model z roku 2019 rozchodził się jak świeże bułeczki, ale czy odświeżona wersja ubiegłorocznego modelu niesie za sobą coś więcej prócz dłuższej nazwy? Zmiana ekranu LCD z tego produkcji Sharpa na JDI (Japan Display Inc.) oraz bufora na mocniejszy nie zwiastuje dużych zmian. Jak jest jednak w rzeczywistości?

Zapraszam do lektury
      https://kropka.audio/test/odtwarzacze/ibasso-dx160-2020-recenzja/

• By grzanek89
      Witam serdecznie. Pare tygodni temu zakupiłem słuchawki jak w tytule. Niestety mój odtwarza - Xduoo X3 - wydaje się nie do końca dawać radę. Nie ma tego czegoś co jestem w stanie usłyszeć podłączając pod niego swoje K550. Słucham głównie rapu i muzyki elektronicznej. Uwielbiam bas. Ale nie ilościowo tylko jakościowo. Nie potrzebuje dudnienia tylko mocnego basu w pełnym zakresie. I tutaj właśnie liczę na wasza pomoc. Co kupić pod te słuchawki ? Muzyki słucham w domu. Nie wyobrażam sobie słuchać muzyki na tych słuchawkach poza domem.  Szukam raczej jakiegos porządnego przenośnego odtwarzacza który napędzi również inne moje słuchawki. Ale priorytet to DT770. Rozważę każda pomoc. Nawet jeśli polecicie jakiś dac + amp. Budżet to 800zl. 
    • By eternia
      Jako, że mój stary klocek ONKYO ma jakieś problemy z przeskakiwaniem co jakiś czas na płytach, pomyślałem nad małą zmianą. Szukam jeszcze nie jestem pewny czego, ale wiem, że zapewne dzięki Wam jak zwykle to znajdę  Potrzebuję bardzo budżetowego urządzenia, które będzie współpracować z Microlabami solo 6C. Wymagania nie są duże, ma to grać bezproblemowo. Pomyślałem, że może warto zastanowić się nad jakimś klockiem z bluetooth bo ostatnio zaczynam częściej korzystać z serwisów streamingowych.

1. Czy znajdę cokolwiek w cenie do 400 zł, jakiś odtwarzacz CD od używanej mikrowieży?
      2. Jeżeli nie to może wariant z zakupem odbiornika BT i wymiana lasera w obecnym odtwarzaczu, czy co tam nie działa. Jeżeli tak to jaki odbiornik bluetooth wybrać? Jest tego trochę na rynku, a może ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy