Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

dobry trance


ampire

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zacząłem słuchać trancu kto według was robi najlepszy trance ja osobiście uważam,że pioneerem jest ARMIN VAN BUUREN i TIESTO lecz uważam,że tiesto do pięt arminowi nie dorasta :) Jakiego wy jesteście zdania znacie jeszcze jakiś dobrych DJ co robią dobry trance coś podobnego do wyżej wymienionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Armina to polecę takimi artystami jak: Aly & Fila, Ferry Corsten, ATB, Hazem Beltagui, Orjan Nilsen... Ale ja w sumie trance tak nie słucham, więc może inni coś podrzucą? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armin i Tiesto? buahah... obydwaj chcą sie nachapać od dawna :( Tiesto kiedyś owszem, ale teraz gdzie jemu do trance? <_< Armin tak samo robi jakies uj wie co, byle tylko jak najlepiej sie sprzedało :wacko: Oczywiście to tylko moja opinia, żeby mi nikt nie chciał nawrzucać, czy cuś :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może podam trochę z pogranicza bo bardziej trafiają w moje gusta niż typowe trance. Poza tym jak ktoś wspomniał wcześniej Ci "topowi" obecnie wykonawcy lecą tylko na kasę.

Kolejność przypadkowa:

Hallucinogen, Infected Mushroom, Paul Oakenfold, Schiller, Juno Reactor znajdzie się tego jeszcze więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko lata 90'. I ten mastering z tamtych czasów, teraz to tylko papka dla gimbusów w większości (bez obrazy ofc, nie wiem jak uogólnić bardziej)

 

Jeśli chodzi o ostatnie lata to dużo ciekawych rzeczy powstało z gatunków progressive trance czy psytrance:

 

Edytowane przez paatos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem słuchać trancu kto według was robi najlepszy trance ja osobiście uważam,że pioneerem jest ARMIN VAN BUUREN i TIESTO lecz uważam,że tiesto do pięt arminowi nie dorasta :) Jakiego wy jesteście zdania znacie jeszcze jakiś dobrych DJ co robią dobry trance coś podobnego do wyżej wymienionych.

Pioneerem ? jakim modelem dokładnie ? ;)

 

Leon Bolier, Luminary, Andy Moor, Airwave, Above & Beyond, Maor Levi, Super8 & Tab, Orjan Nilsen.

Edytowane przez budi22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dużo Trance nie słucham, ale lubię ten gatunek. Czasem lubię posłuchać czegoś lżejszego jak Waiting Dash Berlina, czy jeden z moich ulubionych tracków ever, In & Out of love Armina. Bardziej do mnie przemawia tech/hard Trance w wykonaniu takich gwiazd jak W&W czy Ummet Ozcan, chociaż oni już powoli idą w stronę elektro-house :)

https://www.youtube.com/watch?v=x4a75K65dlw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności