Jump to content

[ROZWIĄZANE] Słuchawki Nauszne | Do ok. 350zł (aerial7)

Recommended Posts

Cześć wszystkim.

To mój 1 post i nie jestem znawcą słuchawek, więc proszę o wyrozumiałość.

Do tej pory przez jakiś rok byłem posiadaczem słuchawek nausznych urbanears plattan (głównie dlatego, że dość tanio je kupiłem). Dzwięk jest w miarę dobry, ale wiadomo- wraz z jedzeniem apetyt rośnie ;) Niestety, micro podczas gry bezwiednie "zaśliniłem", słuchawki trochę wypłowiały i ogólnie się pozdzierały, sznurek wisi na kabelkach już no i wstyd troszkę z nimi wychodzić już (a może i strach, bo jedno pociągnięcie i po zabawie) ;)

Ale do tematu: szukam słuchawek w przedziale ok +-300-350zł

Służyły by do:
-muzyki, w szczególności rap i jakieś inne brzmienia z bassem typu dubstep czy jakieś techna czy inne (nie znam się, słucham rozrywkowo :)
-gry na kompie, dlatego przydałby się dołączany (najlepiej odczepiany) micro

Najbardziej zależy mi na dobrej jakości dzwięku, nie "strawię" jednak brzydkiego wyglądu. Muszą być to słuchawki typowo nauszne, zbliżone wyglądem do Aerial7 Tank 2.
Właśnie nad w.wymienionymi myślałem. Podobno dobrej jakosci dzwięku, no i micro doczepiane na +. Czytałem kilka pozytywnych opinii jak i negatywnych. Trochę o nich poczytałem, oglądałem recenzje i z moich obserwacji wynika, że zwyczajnie najczęstsze negatywy płyną od osób posiadających podróbki aeriali (co mnie zdziwiło, że nawet Mrokas, który podobno jest ich ambasadorem miał w klipie podróbki :)

A więc napiszcie mi co o nich sądzicie ale GŁÓWNIE Z WŁASNYCH DOŚWIADCZEŃ, bo nie chcę słuchać informacji od 5 wody po kisielu.

Możecie mi też doradzić jakieś inne wyjście, przedział może być lekko naciągany w górę to poszukam jakichś używek jak będzie warto :)

Liczę na zainteresowanie i odpowiedzi, nagradzam SOGami czy innymi piwami :)
Z góry dzięki

Pzdr

Cezary...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By Andziaszek
      Witam witam Dzień Dobry!

Jakiś czas już szperam w internecie, czytam, oglądam i szukam produktu, produktów albo informacji odnośnie słuchawek planarnych. 
      Chciałbym poszerzyć pasję o kolejną parę słuchawek i stwierdziłem że fajnie będzie mieć coś nowego, coś czego jeszcze nie miałem w rękach czyli przetworniki magnetostatyczne.

Pomyślałem że najlepszą opcją (przez brak toru) będą słuchawki po bluetooth(Audeze Mobius, Hifiman Deva) bo to słuchawki all in one.
      Więc na liście do odsłuchów mam te dwa modele wyżej wymienione:
      - Audeze Mobius
      - Hifiman Deva

1 - Macie może jakieś opinie o wyżej wymienionych?
      2 - Może jakieś inne propozycje?
      3 - Czy jest sens pchać się w planary?
      (i tak wiem że te słuchawki są skrajnie odmienne od siebie dlatego bez odsłuchów raczej decyzji nie podejmę a z charakterystyki obie pary mi odpowiadają i jedne naturalne i drugie uniwersalne).
      4 - A może większym sensem byłoby kupienie przewodowych + dac/amp?
      5 - A może zostać przy dynamicznych?(jeśli tak to może jakieś propozycje?).

- Jeśli chodzi o budżet to niech górną granicą będzie 2000zł
      - Typ słuchawek to na pewno wokółuszne i zawsze miałem zamknięte ale może wybór padnie na otwarte? raczej użytkowane będą tylko w domu.
      - Muzyka najprzeróżniejsza, głównie elektronika i klubowe odmiany, utwory operowe, muzyka klasyczna, nagrania z filharmonii, pop, stare disco.

Mam nadzieję, że uda nam sie coś znaleźć
      A jeśli nie to i tak dziękuję że komuś się chciało dotrzeć na koniec mojej wypowiedzi  
      Zapraszam do dyskusji a jednocześnie życzę udanego dnia 😃
    • By Inszy
      Audictus ze swoimi słuchawkami gościł na naszych łamach już wielokrotnie, każdorazowo oferując bardzo wysoki stosunek jakości do ceny. Jako że na rynku od pewnego czasu dostępny jest nowy model bezprzewodowy, to skorzystaliśmy z okazji, by sprawdzić jego możliwości.

A te wydają się o tyle ciekawe, że wyceniony na 299 złotych model Conqueror, o którym dziś będzie mowa, nie tylko jest dużą, wokółuszną konstrukcją, gdzie dotychczas producent celował w mniejsze rozmiary, ale również posiada on aktywną redukcję szumów (ANC), co w tym budżecie ciągle jest bardzo rzadko spotykanym usprawnieniem. Jak jednak całość wypada w praktyce?

Po odpowiedź zapraszam pod poniższy link 🙂
      https://kropka.audio/test/sluchawki/audictus-conqueror-recenzja/

• By jackieboy
      Cześć
      Jak w temacie poszukuje: Słuchawki nauszne, bezprzewodowe, rozmowy (opcjonalnie), muzyka, do 300zł
      Dziękuje!
    • By Aleandir
      Cześć,

Szukam czegoś do kompa juz od dwóch miesięcy, nadal nic nie kupilem :/. Mam hyperx cloud, ale chce cos z wyzszej półki. Posiadam DGF Red wraz z  urządzieniem do redukcji szumu Audioquest (nine pamietam nazwy). 

Sporo dobrego naczytalem sie o sluchawkach audioquest nightowl/ nighthawk. Jestem zdecydowany kupić, ale jako ze nie jest to maly wydatek, proszę ekspertów o poradę.
      Czy w tej cenie polecicie coś innego, jeśli nie które z tych dwóch słuchawek wywarły na was większe wrażenie?
      Słucham wszystkiego, czasem zagram casualowo w csa, ale glownie jakies gry single player ew. path of exile. 

Z doków posiadam periodic audio BE i z brzmienia jestem mega zadowolony.

PS.2 Czemu ich cena spadła z 2900zł?

Z góry dzięuję za wszelką pomoc
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy